فریبا نادری: اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی می کنم / باندبازی در سینما صد در صد وجود دارد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فریبا نادری: اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی می کنم / باندبازی در سینما صد در صد وجود دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


فریبا نادری: اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی می کنم / باندبازی در سینما صد در صد وجود دارد
,[categoriy]

آکاایران: فریبا نادری: اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی می کنم / باندبازی در سینما صد در صد وجود دارد

آکاایران: بازیگر تلویزیون گفت: واقعا شرایط این روزهای من بد است چراکه نزدیک به یک سال است کار نکرده ام و اگر اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی می کنم.

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان گفت: این روزها اصلا از وضعیت بازیگری و کاری خود راضی نیستم چراکه نزدیک به یک سال است که کار نکرده ام.
وی افزود: بانوان مانند آقایان نمی توانند شغل دوم داشته باشند که در صورت بی کاری بتوانند زندگی خود را تامین کنند به همین خاطر اگر اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی میکنم.
به گزارش آکاایران: نادری در خصوص باند بازی در سینما گفت: باند بازی صد در صد در سینما وجود دارد هر کس که می گوید نیست شماره من را بدهید و بگویید به من زنگ بزند تا برایش توضیح بدهم که باندبازی در سینما وجود دارد.

 

 منبع :

فریبا نادری: اینگونه پیش برود از بازیگری خداحافظی می کنم / باندبازی در سینما صد در صد وجود دارد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات