اسدزاده: پس از مدت ها بیکاری، مشغول بازی در چرخ و فلک احسان عبدی پور هستم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسدزاده: پس از مدت ها بیکاری، مشغول بازی در چرخ و فلک احسان عبدی پور هستم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


اسدزاده: پس از مدت ها بیکاری، مشغول بازی در چرخ و فلک احسان عبدی پور هستم
,[categoriy]

آکاایران: اسدزاده: پس از مدت ها بیکاری، مشغول بازی در چرخ و فلک احسان عبدی پور هستم

آکاایران: اسدزاده با اشاره به اینکه هم اکنون مشغول بازی در سریال احسان عبدی پور است، گفت: در شرایط فعلی داستان بیشتر آثار تلویزیونی همه مثل هم است.

داریوش اسدزاده بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان در گفت و گو با میزان در خصوص جدیدترین فعالیت خود گفت: پس از اینکه مدت ها کار مناسبی به من پیشنهاد نشده بود هم اکنون مشغول بازی در سریال تلویزیونی "چرخ و فلک" به کارگردانی احسان عبدی پور هستم.
وی ادامه داد: این پیشنهاد از سوی "احسان عبدی پور" کارگردان سینما و تلویزیون به من داده شد و در حال حاضر در اپیزود "هستی" در مجموعه "چرخ و فلک" با احسان عبدی پور همکاری می کنم.
به گزارش آکاایران: وی تصریح کرد: مجید مولایی تهیه کننده سریال "چرخ و فلک" است و این مجموعه پس از پایان تصویربرداری از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.
اسدزاده در خصوص وضعیت امروز سریال های تلویزیونی خاطرنشان کرد: متاسفانه فیلمنامه ها کمی سطحی شده و باعث شده است که هم اکنون داستان های بیشتر سریال ها و آثار تلویزیونی تکراری به نظر می رسند.
گفتنی است سریال "چرخ و فلک" سریالی اپیزودیک است به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، بهرام عظیم پور و احسان عبدی پور و به تهیه کنندگی مجید مولایی در حال ساخت است که قرار بود این سریال در ماه مبارک رمضان به روی آنتن برود اما این اتفاق نیفتاد و از شب گذشته این مجموعه به روی آنتن شبکه یک سیما رفته است.
از جمله بازیگرانی که در مجموعه تلویزیونی "چرخ و فلک" ایفای نقش می کنند می توان از امیر آقایی، حمیدرضا آذرنگ، لیلا اوتادی، میلاد کیمرام، آشا محرابی، شبنم مقدمی، کیهان ملکی، بهناز جعفری، حسین سلیمانی، لیندا کیانی، فتانه ملک محمدی، عباس غزالی، بهرام ابراهیمی، مهوش صبرکن، کامبیز دارابی، علیرضا جعفری، ترلان پروانه، فرزانه نشاط خواه، اندیشه فولادوند نام برد که در اپیزود های مختلف این سریال هنرنمایی می کنند.

 

 منبع :

اسدزاده: پس از مدت ها بیکاری، مشغول بازی در چرخ و فلک احسان عبدی پور هستم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات