رویگری: من هنوز کتاب می خوانم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رویگری: من هنوز کتاب می خوانم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رویگری: من هنوز کتاب می خوانم
,[categoriy]

آکاایران: رویگری: من هنوز کتاب می خوانم

آکاایران: خوشبختانه، من هنوز کتاب می خوانم و کتاب های زیادی هستند که برای من تاثیرگذار بوده اند و از آن ها تاثیر گرفته ام.

رضا رویگری بازیگر، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ؛ در رابطه با نقش هنرمندان در ترغیب مردم به کتابخوانی اظهار داشت: بجز آن که در رسانه ها از جوانان درخواست شود که کتاب بخوانند، راه دیگری وجود ندارد.   
   
وی درباره آن که خودش به عنوان یک هنرمند تا چه حد با کتابخوانی عجین است، گفت: خوشبختانه، من هنوز کتاب می خوانم و کتاب های زیادی هستند که برای من تاثیرگذار بوده اند و از آن ها تاثیر گرفته ام.
به گزارش آکاایران: رویگری در رابطه با ریشه عادت افراد به کتابخوانی و نوع نهادینه شدن آن در وجود آدمی اظهار داشت: ریشه عادت افراد به کتابخوانی از خانواده آغاز می شود و اگر مادر و پدر کتابخوان باشند، کودک نیز از والدینش تقلید کرده و کتابخوان می شوند، اما الان با دیجیتالی شدن زندگی افراد و یا این که مادر و پدر مدام پای تلویزیون نشسته اند، کودک چیزی که او را به مطالعه و کتابخوانی ترغیب کند، نمی بیند.
وی درباره تاثیر کتابخوانی بر بازیگری گفت: کتابخوانی بر بازیگری هم بسیار تاثیرگذار است، چون یک بازیگر باید از اطلاعات عمومی بالا برخوردار باشد و هرچه بیشتر بداند، می تواند استفاده بهتری از داشته هایش بکند.

 

 منبع :

رویگری: من هنوز کتاب می خوانم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات