راه اندازی دوباره «جمعه ایرانی» در گفت وگو با سعید توکل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راه اندازی دوباره «جمعه ایرانی» در گفت وگو با سعید توکل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


راه اندازی دوباره «جمعه ایرانی» در گفت وگو با سعید توکل
,[categoriy]

آکاایران: راه اندازی دوباره «جمعه ایرانی» در گفت وگو با سعید توکل

آکاایران: سعید توکل به عنوان تهیه کننده «جمعه ایرانی» درباره ی ساخت مجدد این برنامه قدیمی و شرایط راه اندازی دوباره آن اظهار کرد: ساخت برنامه «جمعه ایرانی» کار پرهزینه ای است و نیاز به اسپانسر دارد اگر در این خصوص پشنهادهای خوبی داشته باشیم آن را با همان شور و هیجان راه می اندازیم .

سعید توکل به عنوان تهیه کننده «جمعه ایرانی» درباره ی ساخت مجدد این برنامه قدیمی و شرایط راه اندازی دوباره آن اظهار کرد: ساخت برنامه «جمعه ایرانی» کار پرهزینه ای است و نیاز به اسپانسر دارد اگر در این خصوص پیشنهادهای خوبی داشته باشیم آن را به راه می اندازیم، اما با همان شور و هیجان.
سعید توکل - سردبیر سایت شاد شو - در گفتگو با ایسنا در عین حال گفت: فعالیت هایی که در حال حاضر در سایت شادشو اجرا می شود در حد بضاعت است. اگر شرایطی ایجاد شود و حمایت قوی داشته باشیم چه در فضای مجازی و چه در فضای عمومی تلویزیون و رادیو  استقبال خواهیم کرد.
به گزارش آکاایران: او سپس از ساخت آیتم های طنز شاد با حضور هنرمندان «جمعه ایرانی» در سایت «شادشو» خبر داد.
توکل در این گفت وگو در مقدمه ای اشاره کرد: هر ساله که به رتبه کشور ما و سایر کشورها در زمینه ارزیابی شادترین مردم دنیا نگاه می کنیم مشاهده می کنیم که ایران ما که با وجود آنکه همواره از پتانسیل و توانمندی های خوبی برای ایجاد  نشاط جمعی و ارتقای روحیه همگراییهای شاد برخوردار است و ما مناسبت ها و مواعید درخور توجهی در فرهنگ مان داریم که می تواند انگیزه ایجاد شادمانی شود، با ا این حال متاسفانه رویکرد سیاستگذاران رسانه ای نه تنها به سمت ترویج آنها نرفته است بلکه گاهی شاهد حرکتهای معکوس بوده ایم.
او در ادامه در همین زمینه به گروه کهنه کار «جمعه ایرانی » که سال ها در رادیو فعالیت کرده است، اشاره کرد و گفت: سرنوشت این گروه کهنه کار هنری، قدیمی که بالغ بر سه دهه از سال  64 در حد اندازه و توان به این مقوله اهتمام داشت و  شاهد 30سال فعالیت ممتد و مورد عنایت مردم از آن بوده اند، گواهی بر این مدعاست.
توکل سپس درباره راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی «شادشو» «www.shadsho.ir» و فعالیت آن یادآورد شد: ایجاد سایت و پایگاه اطلاع رسانی شادشو بعد از توقف برنامه «جمعه ایرانی» این فرصت را برای ما ایجاد کرد که نگاهی گسترده تر در افق شادمانی های ملل و با استفاده از فضای مجازی داشته باشیم.
سردبیر «شاد شو» در ادامه در این زمینه توضیح داد: جدای از برنامه های نمایشی، کلیپ های طنز و کمدی و موزیکال و مرور سینما و تئاتر کمدی و بررسی آثار هنرمندان عرصه طنز و کمدی ایران و جهان اخیرا برای آشنایی و توجه مخاطبان، به سراغ دنیای موسیقی کشورهای دیگر رفته و نمونه های شیرین و اثرگذاری از ترانه های آنها را که برای بیان شادی هایشان ساخته شده اند، با اجرا و ترجمه مفهوم اشعارشان به عنوان «آوای شادی ها» در سایت شاد شو ارائه کردیم.
توکل در پایان با اشاره به اینکه آیتم «آوای شادی ها» به تازگی راه اندازی شده است، یادآور شد: تاکنون پنج قسمت از این مجموعه تولید شده است و با اجرای دو تن از هنرمندان  جمعه ایرانی خانم مونیکا جهان بان و الهه پرسون قابل دسترس است و صدابردای آن را رضا توکل بر عهده دارد. در این آیتم ها مخاطبان با گونه های متنوع موسیقایی که با کلام و آوای اثرگذار برای بیان احساس شادی در فرهنگ های مختلف ساخته شده و مورد اقبال قرار گرفته اند آشنا می شوند. آرزو می کنیم روزی فرا برسد که شادمانه های مردم ایران را برای سایر زبان ها و فرهنگ ها بازگو کنیم.

 

 منبع :

راه اندازی دوباره «جمعه ایرانی» در گفت وگو با سعید توکل گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات