مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور به «بازگشت» پیوستند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور به «بازگشت» پیوستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور به «بازگشت» پیوستند
,[categoriy]

آکاایران: مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور به «بازگشت» پیوستند

آکاایران: مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور به مجموعه تلویزیونی «بازگشت» به کارگردانی ابراهیم شیبانی پیوستند.

از اوایل ماه آینده فیلمبرداری سریال "بازگشت" به کارگردانی ابراهیم شیبانی و تهیه کنندگی محسن شایانفر با نقش آفرینی مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور  در تهران آغاز خواهد شد.
«بازگشت» داستان احمد و ناصر را روایت می کند که دوستی آن ها به سال های کودکی در محله سرچشمه تهران بازمی گردد و آنها بعداً به واسطه ازدواج با دو خواهر با هم فامیل شده اند اما کم کم راه شان از هم جدا می شود. ناصر به دلیل میل سیری ناپذیرش به پیشرفت مالی اکنون مرد ثروتمندی است که هر جا لازم باشد قانون و اخلاق را زیر پا می گذارد. احمد اما برخلاف ناصر، زندگی معمولی و سالمی برای خود و خانواده اش ساخته است. هرچند از تفاوت سطح زندگی اش در مقایسه با رفاه زندگی ناصر در درون شرمنده است و احساس شکست می کند. این احساس باعث وسوسه احمد می شود و احمد پا به راه جدیدی می گذارد که ...
به گزارش آکاایران: این دومین تجربه کارگردانی بلند تلویزیونی شیبانی پس از مجموعه «پازل» است که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.
سریال «بازگشت» به سرپرستی علی حدادی با همکاری علی حیدری، ساناز اسدی و ثنا سمیعی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درمی آید.

 

 برنا

 منبع :

مهدی سلطانی و پرویز فلاحی پور به «بازگشت» پیوستند گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات