محمد صادقی: در «تصمیم منطقی» نقش یک سرهنگ ارتش را بازی می کنم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محمد صادقی: در «تصمیم منطقی» نقش یک سرهنگ ارتش را بازی می کنم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


محمد صادقی: در «تصمیم منطقی» نقش یک سرهنگ ارتش را بازی می کنم
,[categoriy]

آکاایران: محمد صادقی: در «تصمیم منطقی» نقش یک سرهنگ ارتش را بازی می کنم

آکاایران: محمد صادقی؛ بازیگر سینما و تلویزیون که او را با ایفای نقش های خاطره انگیزی به یاد داریم در کار جدید خود با سیدوحید حسینی همکاری می کند.

به گزارش صبا, صادقی با اشاره به تازه ترین فعالیت تلویزیونی خود گفت: در حال حاضر مشغول بازی در فیلم تلویزیونی«تصمیم منطقی» به کارگردانی سیدوحید حسینی و تهیه کنندگی امیرحسین طالبی کاشانی هستم.
صادقی درباره نقش خود در این فیلم تلویزیونی توضیح داد: فیلم تلویزیونی«تصمیم منطقی» فیلمی نظامی است و من در آن نقش یک سرهنگ ارتش را بازی می کنم. دلیل انتخاب این نقش این بود که این کاراکتر شخصیتی با روابط انسانی خوب و بالقوه ای دارد و از طرفی قصه جدید و جذاب است. «تصمیم منطقی» یک قصه خانوادگی و اجتماعی را روایت می کند و به نظرم در کل کار قوی و خوبی خواهد بود. زمان پخش آن هنوز مشخص نیست و در مرحله فیلمبرداری به سر می برد. مهران رنجبر، مریم معصومی، متین ستوده، مهوش وقاری، اکبر رحمتی، حشمت آرمیده، بهراد خرازی، صدف ناظری و رضا صادقی بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.
به گزارش آکاایران: بازیگر سریال«مختارنامه» مجموعه «بیقرار 2» را نیز آماده پخش دارد، وی در این باره توضیح داد: علاوه بر این سریال«بیقرار 2» به نویسندگی و کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی را برای تلویزیون آماده پخش دارم که نقش دکتر فرمند؛ متخصص مغز و اعصاب را بازی می کنم. «بیقرار2» یک قصه خانوادگی با مضامین عاطفی است و بازیگران مطرح و خوبی دارد.
گفتنی است در «بیقرار 2» لاله اسکندری، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی، محمد صادقی، سارا خویینی ها، مریم بوبانی، کمند امیرسلیمانی، مریم امیرجلالی و... به عنوان بازیگر جلوی دوربین رفتند.
محمد صادقی چندی است از تلویزیون فاصله گرفته و بین نقش آفرینی هایش فاصله افتاده است. وی دلیل اصلی این اتفاق را کم کاری و حساسیت خودش در انتخاب نقش عنوان کرد و در ادامه گفت: من اصولا بازیگر کم کاری هستم علاوه بر این، کارها خیلی کمتر شده و در واقع بهتر است بگویم کارهای خوب کم شده اند زیرا هم سطح کیفی فیلمنامه ها نسبت به قبل تنزل پیدا کرده است و هم کارها محدود شده اند و این باعث می شود که بازیگران هم کمتر دیده شوند.
گفتنی است محمد صادقی پیش از این عهده دار نقش های مهمی در تلویزیون بود که می توان از میان آنها به نقش مامون در «ولایت عشق»، همکاری های وی با مهدی فخیم زاده در سریال های «خواب و بیدار»، «حس سوم» و... همچنین نقشی که در سریال «دوران سرکشی» و مقابل لادن مستوفی در همکاری با کمال تبریزی داشت اشاره کرد.

 منبع :

محمد صادقی: در «تصمیم منطقی» نقش یک سرهنگ ارتش را بازی می کنم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات