ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده اند / صبر می کنم تا اتفاق خاصی بیفتد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده اند / صبر می کنم تا اتفاق خاصی بیفتد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده اند / صبر می کنم تا اتفاق خاصی بیفتد
,[categoriy]

آکاایران: ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده اند / صبر می کنم تا اتفاق خاصی بیفتد

آکاایران: بازیگر سینما با اشاره به اینکه پیشنهادهای اخیرش در زمینه حضور در آثار سینمایی راضی کننده نبوده است گفت: صبر می کنم تا در زمینه بازی آثار مختلف و نقش های پیشنهادی، اتفاق خاصی بیفتد.

ماهایا پطروسیان بازیگر عرصه سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، با اشاره به اصلی ترین دلایل کم کاری خود در این روزها گفت: مهمترین علت کم کاری من در یکی دو سال اخیر این است که کارهای پیشنهاد شده آثاری راضی کننده نبوده است چه برسد به نقش هایی که در آنها وجود داشته است.
وی ادامه داد: البته برخی از کارهای پیشنهادی به تنهایی اثر زیبایی بوده اما نقش موجود در آن نقش جالبی نبوده است.
به گزارش آکاایران: پطروسیان تصریح کرد: با توجه به پیشنهادهایی که در مدت اخیر صورت گرفته ترجیح دادم کمی صبر کنم بلکه اتفاق خاصی بیفتد و نقشی که پیشنهاد می شود حداقل تا حدودی و به اندازه متوسطی مورد علاقه ام باشد.
این بازیگر سینما خاطرنشان کرد: در زمینه پذیرفتن نقش ها و حضور در یک اثر چندان سخت گیر نیستم اما نمی خواهم کار جدیدم با کارهای قبلی کارنامه ام تفاوت خیلی زیادی نداشته باشد.

 منبع :

ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده اند / صبر می کنم تا اتفاق خاصی بیفتد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات