پای قهرمانان اروپا به «خندوانه» باز شد / فتحعلی اویسی در برنامه جوان آواز خواند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پای قهرمانان اروپا به «خندوانه» باز شد / فتحعلی اویسی در برنامه جوان آواز خواند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پای قهرمانان اروپا به «خندوانه» باز شد / فتحعلی اویسی در برنامه جوان آواز خواند
,[categoriy]

آکاایران: پای قهرمانان اروپا به «خندوانه» باز شد / فتحعلی اویسی در برنامه جوان آواز خواند

آکاایران: حضور فتحعلی اویسی و برگزاری کنسرت در استودیوی «خندوانه» بخشی از آن چیزی بود که در برنامه دیشب گذشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ صحبت از یورو و بازی پرتغال و فرانسه حتی به رامبد جوان هم که به گفته خودش اصلأ فوتبالی نیست، سرایت کرد و او شب گذشته بعد از تقدیم شادی برنامه به همه رفیق های باحال، از بازی پرتغالی هایی گفت که با وجود نبود کلیدی ترین بازیکنشان یعنی رونالدو با کار تیمی به معنای واقعی جام را بردند.
وی در ادامه با اشاره به هجوم عده ای به فضای مجازی مربیان و بازیکنان این تیم ها گفت که از بی ادبی حتی در این فضاها خجالت بکشید.
 
به گزارش آکاایران: بعد از این ها فتحعلی اویسی به عنوان مهمان «خندوانه» به روی صحنه آمد. وی ابتدا از محل تولدش که در یکی از روستاهای پاریس بود تعریف کرد و با صحبت از سن و گذر عمر حرفش را ادامه داد.
اویسی عنوان کرد: هر چه سن آدم بالاتر می رود، قدر ثانیه ها و لحظه ها را بیشتر می فهمیم، حسی شبیه به حال کسی که در مسابقه نقره گرفته و آن ثانیه حساس را مدام درک می کند و در ذهنش تداعی می شود.
در بخش دیگری اویسی به درخواست رامبد قطعه ای را با همراهی حاضران خواند و پس از آن نوبت به لبخند 10 ثانیه ای و خداحافظی رسید.
پس از رفتن این مهمان آقایی از بین حاضران آمد و با لهجه کردی آهنگی را خواند و اجرا کرد.
اما حضور مهران غفوریان در بخش پایانی یکی دیگر از اتفاقاتی  بود که در خلال برنامه رخ داد و مهران طی آن خاطره ای از تلاشش برای درآوردن ادای جوانمردی، در اوج قدرت و جلوی همسرش تعریف کرد. خاطره ای که در آن می فهمند که به جای گنجشک در هواکش هود خانه شان چندین خفاش زندگی می کنند و او به همراه همسرش جیغ زنان فرار می کنند و به سراغ سرایدار ساختمانشان می روند.
این داستان ادامه پیدا می کند تا اینکه ناچار مجبور می شوند تا با آتش نشانی تماس بگیرند و ادامه ماجرا ... .
لازم به ذکر است که توصیفات تصویری غفوریان از خاطره از بخش هایی است که گفتنی نیست و تنها باید تماشا کرد.
شاد باشید.

 منبع :

پای قهرمانان اروپا به «خندوانه» باز شد / فتحعلی اویسی در برنامه جوان آواز خواند گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات