گلایه شدید کامبیز دیرباز از تحریف سخنانش در دورهمی / به بازی در اخراجی ها افتخار می کنم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گلایه شدید کامبیز دیرباز از تحریف سخنانش در دورهمی / به بازی در اخراجی ها افتخار می کنم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


,[categoriy]

آکاایران: گلایه شدید کامبیز دیرباز از تحریف سخنانش در دورهمی / به بازی در اخراجی ها افتخار می کنم

آکاایران: حضور "کامبیز دیرباز" در برنامه دورهمی حواشی را به همراه داشت که باعث شد این بازیگر از برخی رسانه به دلیل انعکاس نادرست حرف های وی در برنامه مدیری گلایه کند.

به گزارش میزان، کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون شنبه شب در برنامه دورهمی در پاسخ به سوال مهران مدیری مبنی بر اینکه از بازی در چه فیلمی پشیمان هستی٬ به صراحت نام فیلم سرگیجه را آورد. که برخی سایت ها و خبرگزاری ها با تحریف اظهارات صریح این بازیگر، نام فیلم اخراجی ها را هم در کنار فیلم مذکور آورده و اعلام کردند دیرباز از بازی در فیلم اخراجی ها پشیمان است!
کامبیز دیرباز در گفت وگویی کوتاه با گلایه از این اقدام غیراخلاقی، گفت: من به شدت از اقدام غیرحرفه ای این سایت ها شوکه شدم و تعجب می کنم از اینکه این برنامه از تلویزیون پخش شد و میلیون ها نفر برنامه را دیدند و همه متوجه صحبت های من شدند.
به گزارش آکاایران: وی در ادامه افزود : اشاره من درباره پیشمانی از بازی در یک فیلم به صراحت درباره کم فروش ترین فیلم سینما و نقطه مقابل فیلم اخراجی ها بیان شد که اسم آن را هم در برنامه آوردم . من هیچ اشاره ای به پشیمانی از بازی در فیلم اخراجی ها نکردم؛ چراکه نه تنها از بازی در این فیلم پشیمان نیستم بلکه به بازی در اخراجی ها افتخار می کنم و معتقدم این فیلم به نوعی مسیر زندگی حرفه ای من را تغییر داد.

 

 منبع :

گلایه شدید کامبیز دیرباز از تحریف سخنانش در دورهمی / به بازی در اخراجی ها افتخار می کنم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات