.

محجوب: اغلب کارهای پیشنهادی | آثار خوبی نیستند / امیدوارم در ادامه سرزمین کهن به سرانجام مشخصی دست پیدا کنیم

آکاایران: محجوب: اغلب کارهای پیشنهادی، آثار خوبی نیستند / امیدوارم در ادامه سرزمین کهن به سرانجام مشخصی دست پیدا کنیم

آکاایران: بازیگر مجموعه "صاحبدلان" با اشاره به اینکه هم اکنون مشغول بازی در سریال "سرزمین کهن" است، گفت: سعی می کنم در آثار بدون کیفیت به ایفای نقش نپردازم.

حسین محجوب بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان در گفت و گو با میزان گفت: هم اکنون مشغول بازی در سریال تلویزیونی "سرزمین کهن" هستم.
وی ادامه داد: تصویربرداری این سریال سال ها است که آغاز شده و در ادامه تصویربرداری این اثر همان نقشی را که پیش تر بر عهده داشتم ادامه می دهم.
به گزارش آکاایران: بازیگر مجموعه "صاحبدلان" افزود: امیدوارم در ادامه تصویربرداری سریال "سرزمین کهن" به سرانجام مشخصی دست پیدا کنیم.
محجوب با اشاره به دلایل گزیده کاری خود در پذیرفتن نقشهای مختلف خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین دلایلی که سعی می کنم گزیده کار کنم این است که اغلب کارهای پیشنهادی، آثار خوبی نیستند و سعی می کنم تا جایی که امکان دارد کارهای بی کیفیت را انجام ندهم.
شایان ذکر است، از جمله هنرمندان بسیاری که در سریال تلویزیونی "سرزمین کهن" حضور دارند می توان به محمدرضا فروتن، شبنم قلی خانی، شهاب حسینی، نیکی کریمی، حسن پورشیرازی ، جعفر دهقان، الهام حمیدی ، ثریا قاسمی، پژمان بازغی، هنگامه قاضیانی، پرویز پورحسینی، فرهاد قائمیان، لیلا زارع و امیر آقایی اشاره کرد.

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات