.

حسین سهیلی زاده: با سوژه های بکر سریال متفاوت ساختیم

آکاایران: حسین سهیلی زاده: با سوژه های بکر سریال متفاوت ساختیم

آکاایران: مجموعه تلویزیونی «پریا» بعد از ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت و در حال حاضــر در مرحله مونتاژ و صداگذاری است.

حسین سهیلی زاده کارگردان سریال های تلویزیونی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص کیفیت تولیدات آثار مناسبتی گفت: سریال هایی که در ایام ماه مبارک رمضان تولید می شود، از چارچوب های ویژه ای برای جلب نظر مخاطبان برخوردار هستند و دلیل آن هم فیلمنامه ای جذاب و پرکشش است که ما بارها شاهد این بازخوردها بودیم. زمانی که سریال هایی چون «اغما»، «او یک فرشته بود»، «آخرین گناه»، «پنج کیلومتر تا بهشت» که به موضوعات ماورایی می پرداخت مورد توجه مردم واقع شده بود، فیلمسازان برای تهیه آنها تلاش و پژوهش های بسیاری می کردند.
وی در خصوص «آخرین گناه» تصریح کرد: این سریال به چشم برزخی می پرداخت و من برای ساخت آن به قم رفتم و با بسیاری از طلاب در خصوص این موضوع صحبت کردم و سپس دست به تولید زدم که با بازخوردهای بسیار خوبی هم مواجه شد. سال ۸۵ به همراه علیرضا افخمی، علی شاه حاتمی و محمد حسین لطیفی برای ماه مبارک رمضان توانستیم با سوژه های بکر سریال های متفاوتی را تولید کنیم. وی خاطرنشان کرد: مجموعه تلویزیونی «پریا» بعد از ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه به یکی از معضلات اجتماعی به نام «ایدز» می پردازد و در حال حاضر در مرحله مونتاژ و صداگذاری است و تیتراژ پایانی آن توسط احسان خواجه امیری خوانده شده است. «پریا» بازیگران جدید بسیاری دارد که به ایفای نقش پرداختند و بازیگرانی چون لادن مستوفی، محمود پاک نیت، عمار تفتی، امیر حسین آرمان، افسانه بایگان، امیر رضا دلاوری، کمند امیرسلیمانی و رامتین خداپناهی در آن حضور دارند.

 

 منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات