بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل

بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل
,[categoriy]

آکاایران: بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل

بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل,[categoriy]

تیتراژ آغازین برنامه «ماه عسل» منتشر شد. این برنامه در طول ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 19 تا لحظه اذان مغرب از شبکه سوم سیما پخش می شود. «محسن یگانه» خواننده این تیتراژ است و قرار است پرونده هر شب «ماه عسل» با صدای «مهدی یراحی» بسته شود.

به گزارش آکاایران:  موسیقی ما: تیتراژ آغازین برنامه «ماه عسل» منتشر شد. این برنامه در طول ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 19 تا لحظه اذان مغرب از شبکه سوم سیما پخش می شود. «محسن یگانه» خواننده این تیتراژ است و قرار است پرونده هر شب «ماه عسل» با صدای «مهدی یراحی» بسته شود. محسن یگانه برای شروع این برنامه قطعه «هرچی تو بخوای» با ترانه ای از «روزبه بمانی» و تنظیم «مهیار رضوان» را آماده کرده است.
«کیان دارات» و «رضا عسگرزاده» نوازندگان گیتار کلاسیک و دودوک این اثر هستند. «آرش سعیدی» در این قطعه «گیتار بیس» نواخته است. میکس و مسترینگ این کار هم توسط «آرش پاکزاد» صورت گرفته است.
بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل و تلویزیون با قطعه «هرچی تو بخوای»
قطعه «هرچی تو بخوای» موجب دومین حضور محسن یگانه در برنامه «ماه عسل» شده است. یگانه برای اولین بار در سال 86 با احسان علیخانی همکاری کرد و قطعه «منو درگیر خودت کن» را خواند که اثر موفقی از آب درآمد و به سرعت همه گیر شد. او در ادامه دیگر با علیخانی در هیچ برنامه ای همکاری مشترک نداشت و حتی در مقطعی شایعه اختلاف میان آنها مطرح شد.
از طرف دیگر، ماه عسل 95 دومین همکاری محسن یگانه با روزبه بمانی محسوب می شود. این خواننده از اوایل دهه هشتاد که کار خود را آغاز کرد تا کنون حتی در قطعاتی که با همصدایی خواننده های دیگر خواننده -به جز یکی دو مورد- از ترانه ای غیر از سروده های خودش استفاده نکرده است. اولین همکاری این دو هنرمند در سال 86 بازتاب های زیادی داشت و مورد توجه طیف گسترده ای از مخاطبان قرار گرفت و در زمره کارهای هیت محسن یگانه هم قرار گرفت اما حال باید منتظر بازخورد دومین تجربه مشترک یگانه و بمانی بود که دقایقی از انتشار آن می گذرد.
احسان علیخانی در اولین لحظات «ماه عسل» گفت: «ما با محسن یگانه ده سال قبل استارت زدیم و او اکنون پس از ده سال مجدداً تیتراژ ماه عسل را اجرا کرده است. امسال هم مثل همیشه روی تیتراژ ماه عسل تعصب دارم.» او همچنین از آرش پاکزاد و مهیار رضوان هم قدردانی کرد. از سوی دیگر برای اولین بار برادران «بوشهری» ویدئوی خوش ساختی برای تیتراژ آغاز ماه عسل آماده کرده اند که صدای محسن یگانه روی آن پخش می شود.

 گرد آوری مطالب : آکا ایرانمنبع :

بازگشت «محسن یگانه» به ماه عسل گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات