.
loading...

آکاایران: عموهای فیتیله ای در «جشن فرشته ها»

عموهای فیتیله ای در «جشن فرشته ها»

آکاایران: عموهای فیتیله ای در «جشن فرشته ها»

عموهای فیتیله ای در «جشن فرشته ها»عموهای فیتیله ای در «جشن فرشته ها»

محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی معروف به عمـــوهای فیتیـــــله ای در ماه مبارک رمضـــان با «جشـــن فرشته ها» به اسـتقبال بچه ها می آیند.

به گزارش آکاایران: روزنامه بانی فیلم - محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی معروف به عمـــوهای فیتیـــــله ای در ماه مبارک رمضـــان با «جشـــن فرشته ها» به اسـتقبال بچه ها می آیند.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علیرضا آقایی تهیه کننده برنامه «جشن فرشته ها» گفت: هر شب درفضایی باز درمنطقه فرهنگی پارک هرندی همراه باعموهای مهربان بچه ها، میزبان کودکان و نوجوانان و خانواده های آن ها هستیم.
وی با بیان اینکه ماه رمضان ماه مبارک و شادی است افزود: ما می خواهیم به بچه ها این پیام را بدهیم که ماه رمضان بجز بخشی که مناسبت مذهبی دارد ماهی پر از شادی و برکت است و به همین دلیل هر شب ساعت ۲۲ تا ۲۴ شب، «جشن فرشته ها» را برگزار می کنیم و روز بعد، ساعت ۱۶:۲۰ از شبکه یک پخش می شود.
در این برنامه که از امشب اولین قسمت آن پخش می شود، علاوه بر عموهای فیتیله ای هنرمندان بخش کودک و نوجوان هم در این برنامه هنرنمایی می کنند.
معرفی کودکان و نوجوانان توانمند و برگزیده در بخش های مختلف هنری، علمی، ورزشی و … از جمله بخش های «جشن فرشته ها» است که با هدف ایجاد حس اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری در مخاطبان که خانواده ها و فرزندان آن ها هستند، انجام می شود.

 گرد آوری مطالب : آکا ایرانمنبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات