آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق»

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق» ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق»

آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق»
,[categoriy]

آکاایران: آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق»

آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق»,[categoriy]

جدیدترین آلبوم محمدرضا شجریان با نام «طریق عشق» از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار گرفت.

به گزارش آکاایران: به گزارش مهر، دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز جدیدترین آلبوم محمدرضا شجریان خواننده موسیقی سنتی ایرانی را صادر کرد.
آلبوم «طریق عشق» دارای ٩ قطعه با نام های مقدمه افشاری، سنتور و آواز، چهار مضراب،تار و آواز، دل مجنون، نی و کمانچه و جان جهان با اشعاری از حافظ و مولوی است که آهنگسازی و تنظیم آن را پرویز مشکاتیان انجام داده است.
در آلبوم «طریق عشق» پرویز مشکاتیان نوازنده سنتور، اردشیر کامکار نوازنده کمانچه، داریوش پیرنیاکان نوازنده تار، جمشید عندلیبی نوازنده نی، محمد فیروزی نوازنده عود و بیژن کامکار نوازنده دف حضور دارند که از طرف شرکت دل آواز به بازار عرضه می شود.
همچنین امروز ۱۷ خرداد گفتگوی تفصیلی روزنامه ایران با محمدرضا شجریان منتشر شد که وی در آن درباره ربنای رمضانی، مواضع سیاسی ای که داشته است، علاقه به ایران و فعالیت در ایران، مساله موسیقی از گذشته تا امروز، خوانندگانی که به شیوه وی آواز می خوانند، توانایی همایون شجریان در خوانندگی، خوانش شعر نو با موسیقی سنتی ایرانی و ... صحبت کرده است.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت/ معرفی نوازندگان «طریق عشق» گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات