.

آکاایران: عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکس

 عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکس

آکاایران: عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکس

عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکسروزنامه کیهان در شماره امروز خود از تصاویری انتخاب کرده که در فضای مجازی حاشیه ساز شده است.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، روزنامه «کیهان» صفحه نخست شماره امروز خود را به انتشار عکس هایی از محمدرضا شجریان و مصطفی تاج زاده اختصاص داده و ضمن قرار دادن تصویر صفحه نخست شماره دیروز روزنامه «ایران» در بین این عکس ها، عصبانیت خود از مصاحبه این روزنامه با استاد آواز ایران را ابراز کرده است.
در مطلبی که مرتبط با همین تصاویر در صفحه نخست کیهان به چاپ رسیده، دولت متهم شده است که به جای پرداختن به معیشت مردم، به دنبال حاشیه سازی است. این روزنامه، انتشار اخبار مربوط به مصطفی تاج زاده - که به تازگی از زندان آزاد شده است - و مصاحبه با شجریان و نیز تاکید بر مطالبۀ پخش ربنای شجریان در ماه رمضان را مصادیق این «حاشیه ها» عنوان کرده است.
این واکنش روزنامه کیهان، بازتاب های زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است. از جمله، در یکی از کانال های تلگرامی نوشته اند: «صفحه یک روزنامه کیهان، اول ماه رمضان، با عکس هایی از گوگوش، بهروز وثوقی، و گلشیفته. التماس دعا آقای شریعتمداری!»

 

 عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکس

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات