.

آکاایران: ستاره های خیر طرح محسنین روبروی احسان علیخانی/ خیرابی،کوثری، بختیاری، گودرزی و خلیلی میهمان «ماه عسل»

ستاره های خیر طرح محسنین روبروی احسان علیخانی/ خیرابی | کوثری | بختیاری | گودرزی و خلیلی میهمان «ماه عسل»

آکاایران: ستاره های خیر طرح محسنین روبروی احسان علیخانی/ خیرابی،کوثری، بختیاری، گودرزی و خلیلی میهمان «ماه عسل»

ستاره های خیر طرح محسنین روبروی احسان علیخانی/ خیرابی،کوثری، بختیاری، گودرزی و خلیلی میهمان «ماه عسل»ستاره های خیر طرح محسنین روبروی احسان علیخانی/ خیرابی | کوثری | بختیاری | گودرزی و خلیلی میهمان «ماه عسل»

«ماه عسل» ٩٥ با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی از امشب کار خود را آغاز میکند و حوالی ساعت نوزده به پیشواز ماه مبارک رمضان میرود.

به گزارش آکاایران: به گزارش صبا، برنامه «ماه عسل» امشب میزبان برخی از بازیگرانی است که در سال گذشته به طرح محسنین پیوستند و سرپرستی معنوی کودکان بی سرپرست را برعهده گرفتند. فریبا کوثری، حمید گودرزی، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری ، ماهچهره خلیلی و سیاوش خیرابی از جمله میهمانانی هستند که امشب روبروی احسان علیخانی مینشینند.


طرح محسنین سال گذشته اولین بار در «ماه عسل» مطرح شد و تنها با گذشت ٥ روز از عنوان این درخواست همیاری از سمت برنامه «ماه عسل»، ٢٧٠ هزار نَفَر  از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست اقصی نقاط کشور  إعلام حمایت کردند و پدر و مادر معنوی این کودکان شدند.


«ماه عسل» ٩٥ درحالی امشب روی آنتن میرود که وارد یازدهمین سال پخش خود در شبکه سه سیما میشود،


این برنامه اولین بار و با عنوان «جزر و مد» در سال ٨٤ روی آنتن رفت و پس از آن به «ماه عسل» تغییر نام داد و در طول این ده سال با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی به حیات خود ادامه داده است.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات