با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود

با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود
,[categoriy]

آکاایران: با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود

با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود,[categoriy]

کامران تفتی بازیگر سریال های تلویزیونی متعددی از جمله «ولایت عشق»،«خواب و بیدار»، «زیر هشت» و «میکاییل» است.

به گزارش آکاایران: بانی فیلم، وی اخیرا در دو سریال در حال ساخت «روزهای بیقراری» و «آرام می گیریم» بازی می کند. او همچنین در سریال «بیقرار۲» ایفای نقش کرده است و این سریال به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. وی همچنین سه فیلم سینمایی را در نوبت اکران دارد. او در صدد برگزاری کنسرت اولین آلبوم خود بعد از ماه رمضان است.


تفتی درباره حضور در دو سریال در حال ساخت به بانی فیلم می گوید: «در حال حاضر در دو سریال «روزهای بیقراری» به کارگردانی و «آرام می گیریم» به کارگردانی روح الله سهرابی را بازی می کنم. نقش های من در این دو سریال طبق معمول علاقه شخصی ام، خاکستری است و بیشتر از این توضیح نمی دهم تا ناخواسته باعث آشکار کردن قصه نباشم».


وی در ادامه می افزاید:« همچنین مدت زیادی از حضورم در سریال «بیقرار۲» و پایان ضبط این سریال می گذرد ، اما متاسفانه تا کنون این سریال پخش نشده است. گویا قرار است این مجموعه نیز از شبکه نمایش خانگی پخش شود. علاوه بر حضورم در عرصه بازیگری در بخش موسیقی به فعالیتم ادامه می دهم. کنسرت اولین آلبوم من بعد از ماه رمضان در تهران برگزار می شود. همچنین به انتشار ماهنانه تبار نیز ادامه می دهم».

 

او در پایان اشاره می کند:« تغییر مدیریت تلویزیون را به آقای عسگرپور تبریک می گویم و امیدوارم برای وضعیت بودجه تلویزیون تصمیم اساسی گرفته شود. به هر حال همه می دانیم که مشکل از کجا است ، اما با حرف زدن و حلوا حلوا دهن شیرین نمی شود».

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

با حلوا حلوا ، دهان شیرین نمی شود گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات