دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر

دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر
,[categoriy]

آکاایران: دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر

دیروز و امروز ستاره ها / تصاویرباید اعتراف کرد که عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی شود که اتفاقا برعکس درباره آقایان شرایط متفاوت است.

به گزارش آکاایران: مجله زندگی ایده آل - روزها می آیند و می روند بدون اینکه دقیقا متوجه شویم زمان به چه سرعتی می گذرد. فقط یک روز به خودمان می آییم و می بینیم که موهای شقیقه سفید شده، پوست صورت کمی افتاده، خط های روی پیشانی عمیق تر شده و خلاصه که زمان ردپایش را روی صورت مان گذاشته است؛ البته باید اعتراف کرد که این عبور زمان همیشه هم باعث از قیافه افتادن نمی شود که اتفاقا برعکس درباره آقایان شرایط متفاوت است. قدیمی ترها همیشه می گفتند مردها هر چه سن شان بالاتر برود، قیافه شان هم بیشتر جا می افتد که خب، پر بیراه نگفته اند.

 

,[categoriy]

 

برای تان نمونه های عینی خواهیم آورد که باورتان شود گذر روزها گاهی چهره ها را بهتر و البته جذاب تر هم خواهد کرد. این اتفاق را در صورت ستاره هایی که قطعا جای محکمی در قلب تان دارند، مشاهده کنید. دیروز و امروزشان را ببینید و خودتان به قاضی بروید.
رضا کیانیان
موهای جوگندمی عجیب به رضا کیانیان می آید؛ البته باید گفت صورتش نسبت به گذشته پرتر شده که خب، این هم از مزایای وزن اضافه کردن است ولی رضا کیانیان در حال حاضر اضافه وزن ندارد و اگر نسبت به گذشته وزنی روی وزن آورده قطعا به چهره اش نشسته و او را خیلی بهتر از قبل کرده است. خط و خطوط روی صورتش هم اتفاقا او را جاافتاده تر می کند. به زبان ساده تر جذبه بیشتری به چهره اش می دهد. خیلی ها معتقدند رضا کیانیان به لحاظ ظاهری شباهت های ریزی به آل پاچینو دارد.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

مهران مدیری
او یک جوان ترکه ای کاملا معمولی بود که چهره ای کاملا عادی داشت. مهران مدیری اما هرچه جلوتر آمد، بیشتر تغییر کرد و این تغییر آنقدر خوب و مثبت بود که روزگاری در همین نزدیکی ها او را روی بیلبوردهای تبلیغاتی نشاند که جدا از حرفه خودش بابت استایل و قیافه اش بود. باز هم نباید نقش موهای جوگندمی و چند کیلویی اضافه تر را در این بین نادیده گرفت. مهران مدیری یکی از خوش قیافه های زمان خودش است. شاید هیچ کس یادش نرود روزی را که در جشنواره فیلم روی صحنه رفت و پشت میکروفن گفت: خدا به بعضی ها هم قد می دهد و هم قیافه!
اتفاقا منظورش خودش بود و خب، حرف حق هم جواب ندارد.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

عباس کیارستمی
آنچه همیشه از عباس کیارستمی به یاد داریم، یعنی از همان سال های جوانی اش عینک بزرگی است با قاب و فریم تیره که البته همچنان به همان قوت خودش باقی است. با این حال این روزها کجا و آن روزها کجا.
آنچه این روزها می بینیم نمونه خوش تیپ شده کارگردان کاربلد و البته محبوب سینماست. او تیپ خاصی دارد و خوب می داند با استایل های ویژه چطور این خوش تیپی را ارتقا دهد. عباس کیارستمی هم از جمله کسانی است که گذر زمان به چهره اش ساخته و او را بهتر از دوران جوانی اش کرده است.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

همایون ارشادی
آقای ارشادی این روزها مو سفید کرده و وقتی در جزییات صورتش دقیق می شوید، می توانید خیلی راحت رد میانسالی را در چهره اش پیدا کنید. به نظر می رسد تعقیب و گریز میانسالی در آقای همایون ارشادی خیلی ساده اتفاق افتاده است. او میانسال شده اما یک میانسال خوش تیپ که قطعا به نسبت روزهای جوانی اش یک سیر صعودی ظاهری را تجربه کرده است. این مرد خوش تیپ در حال حاضر یکی از بازیگران بین المللی کشورمان هم است.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

فرامرز قریبیان
شما کدام دوران را می پسندید؟ فرامرز قریبیان جوان یا فرامرز قریبیان پا به سن گذاشته؟ تردیدی وجود ندارد که گزینه دوم طرفداران بیشتری دارد؛ البته که آقای قریبیان جوان برحسب زمان خودش استایل به روزی داشته اما این دلیل نمی شود که روند رو به رشد چهره اش با بالا رفتن سن به چشم نیاید. چهره جدی و گاهی اخموی او حسابی از گذشته متفاوتش کرده است. باید اعتراف کرد جذبه صورتش او را ویژه می کند و در نهایت هم در میان خوش تیپ ترین بازیگران پا به سن گذاشته زمان فعلی قرارش می دهد.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

دانیال حکیمی
این روزها دیگر خبری از آن جوان لاغر اندام مو مشکی نیست که نقش عاشق دلباخته کم سن و سال را برازنده اش می کرد. حالا محاسنی سفید کرده و استایلی متفاوت به هم زده است او  اخیرا در فیلم ها و سریال های پلیسی اکشن زیاد دیده شده که این خودش می تواند نشان از بدن آماده اش  برای فعالیت های فیزیکی سنگین داشته باشد. در قامت یک بازیگر حرفه ای، به نظر می رسد دانیال حکیمی ورزش را از برنامه اش حذف  نمی کند و حسابی مراقبت سلامتی اش است. چهره این روزهای او قطعا و حتما جذاب تر از دورانی است که حسابی جوان تر از اینها بود.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

محمدرضا شجریان
استاد بی بدیل آواز ایران اگرچه این روزها در بستر بیماری است اما حتی محمدرضا شجریان با شرایط فعلی اش هم یک جای قطعی در فهرست هنرمندان خوش تیپ  میانسال ایرانی دارد. محمدرضا شجریان دوران جوانی، با محمدرضا شجریان میانسال چقدر تفاوت دارد؟ وقتی ملاک ظاهر باشد، شک کنید استاد این روزها بسیار خوش تیپ تر و جذاب تر از روزهای جوانی است. خط و خطوطی که بر چهره اش نشسته او را خوش تیپ تر از گذشته اش کرده است. خوش تیپی ای که البته با استایل شیک پوش آقای شجریان به بهترین شکل ممکن نمود پیدا می کند.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

مهدی هاشمی
چه کسی بازی بی نظیر او را در سلطان و شبان فراموش کرده؟ همان روزهای جوانی که به اوج رسید. حالا چه کسی چهره آن زمانش را فراموش کرده است؟ وقتی پای مقایسه چهره جوانی و حال به میان می آید چه کسی می تواند منکر کفه سنگین ترازو در روزهای میانسالی شود؟ مهدی هاشمی که این روزها هفتمین دهه زندگی اش را می گذراند، کاملا قبراق و سرحال است؛ آن هم با صورتی که اثری از آثار پیری در آن دیده نمی شود. اینجاست که می گویند سن فقط یک عدد است؛ البته بد نیست بدانید از گوشه و کنار خبر می رسد آقای هاشمی حسابی اهل ورزش است و چه بسا همین مساله رمز جوانی او در هفتمین دهه زندگی اش باشد.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

دیروز و امروز ستاره ها / تصاویر گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات