اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد

اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد
,[categoriy]

آکاایران: اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد

اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد,[categoriy]

داماد اکبر عبدی در مورد آخرین وضعیت سلامتی این بازیگر گفت: خوشبختانه هم اکنون اکبر عبدی در سلامت روحی و جسمی مطلوبی به سر می برد. ما او را به شمال کشور برده ایم تا با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی، روند بهبودی این بازیگر خوب کشورمان تسریع شود.

به گزارش آکاایران: روزنامه بانی فیلم - داماد اکبر عبدی در مورد آخرین وضعیت سلامتی این بازیگر گفت: خوشبختانه هم اکنون اکبر عبدی در سلامت روحی و جسمی مطلوبی به سر می برد. ما او را به شمال کشور برده ایم تا با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی، روند بهبودی این بازیگر خوب کشورمان تسریع شود.
وی اظهار داشت: هنوز زمان دقیقی برای بازگشت اکبر عبدی به سینما و تلویزیون مشخص نشده است. به هر حال با توجه به شرایطی که دارند به نظر می رسد فعلا آمادگی جسمی و روحی مناسبی برای بازیگری نداشته باشند. با این حال امیدواریم تا پس از به دست آوردن سلامتی کامل باز هم اکبر عبدی را در عرصه تصویر ببینیم.
گفتنی است؛ اکبر عبدی کمدین محبوب سینمای ایران مدتی پیش به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. او هم اکنون دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

اکبر عبدی فعلاً توان بازیگری ندارد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات