.

از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت»

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت» ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت»

از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت»
,[categoriy]

آکاایران: از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت»

از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت»,[categoriy]

مهران مدیری شب گذشته، میزبان لاله اسکندری و وحید شمسایی بود و با آن ها درباره رانندگی، ترافیک و زندگی هنری و ورزشی حرف زد.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ مجموعه برنامه تلویزیونی «دورهمی» در شب گذشته با تعریف از فرهنگ ترافیک میزبان لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین وحید شمسایی آقای گل فوتسال ایران بود.
در برنامه دیشب، مهران مدیری از دو خانواده ای که در هفته گذشته برنده دو خودرو شده بودند هم دعوت کرد و در خلال گفتگوهایش با مهمان های برنامه، از لیلا حاتمی و علی دایی خواست تا به برنامه «دورهمی» بیایند.
لاله اسکندری به عنوان اولین مهمان به روی صحنه «دورهمی» آمد و پس از سلام و احوالپرسی با بینندگان داخل در استودیو از رانندگی حرفه ای بعضی از خانم ها گفت.
وی در ادامه با بیان اینکه ما پنج خواهر و برادر هستیم، از رابطه خودش با ستاره اسکندری خواهرش گفت و بیان کرد: در بچگی چون فاصله سنی کمی با هم داشتیم، ستاره با حسادت هایی که داشت من را اذیت می کرد و چون یک سال کوچکتر بودم همیشه به اصطلاح کیسه بوکس ستاره بودم.
اسکندری افزود: من از سال 77 کار خودم را با گریم در کار تصویر آغاز کردم و کم کم چون آن سال ها دانشجوی گرافیک و نقاشی بودم وارد عرصه هنر شدم و چون از بچگی به بازیگری علاقه داشتم ،بازیگری را انتخاب کردم.
وی در ادامه با بیان اینکه انتخابم پروژه های طولانی است عنوان کرد: در واقع به خاطر اینکه در کار صبور هستم، بیشتر پروژه های سنگین و بلندمدت را به من می دهند و اکثر مدت ها تصویربرداری هایم زیر ده ماه نبوده و همه تا یک سال طول کشیده است.
اسکندری از هم بازی شدن با خواهرش ستاره بیان کرد: من و ستاره تا به امروز در هیچ یک از مجموعه های تلویزیونی همبازی هم نبودیم و ستاره سر کار رقص پرواز، یک تک سکانس هایی را افتخاری برایمان بازی کرد.
وی به فعالیت خود در چند رشته هنری و فرهنگی اشاره کرد و در خصوص فعالیت هایش اظهار داشت: در واقع من کار در نقاشی و رنگ را از بچگی در کارگاه قالی بافی پدر بزرگم به ارث بردم و کم کم وارد صنایع دستی و هنر های تجسمی شدم. باید بگویم که بازیگری یک کار جمعی است و تا وقتی که درگیرش هستی تو عضوی از این خانواده به حساب می آیی و تا وقتی که درگیر هنر های تجسمی، نقاشی و رنگ هستی در درون خودت فرو می روی و زمان و سن دیگر برایت معنا پیدا نمی کند.
اسکندری در ادامه به مهمترین دستاورد خود در زندگی اشاره کرد و گفت: به عقیده من این نه گفتن به نشدن و نتوانستن بهترین و مهمترین دستاوردی است که در این چند سال به دست آورده ام.
وی از بازی خوب و زندگی موفق لیلا حاتمی گفت و نام او را به عنوان بانویی موفق هم در عرصه کاری و هم زندگی نام برد.
اسکندری در پایان گفته های خود از دعوت مهران مدیری برای حضورش در برنامه «دورهمی» تشکر کرد و گفت: خیلی خوشحالم که امشب بعد از گذشت 18 سال در کنار شما هستم و خیلی ممنونم.
در ادامه برنامه مهران مدیری میزبان وحید شمسایی آقای گل فوتسال جهان با تعداد 392 گل بود.
شمسایی در ابتدای گفته های خود درباره ورودش به عرصه ورزش گفت: من در رده نوجوانی و جوانی بودم که زانوانم به شدت آسیب دید و مجبور شدم تا سال ها فوتبال بازی نکنم، تا بعد از 6 سال که با توپ بازی نکردم وزنم بالا رفته بود و در همان زمان به پیشنهاد برادرم وارد عرصه ورزش و فوتسال شدم.
وی در ادامه در خصوص حضور خود در عرصه ورزش گفت: سن در شناسنامه فقط و فقط یک عدد است و ارزشی ندارد. تا جایی که بدانم حضورم در فوتسال مفید خواهد بود، می مانم.
شمسایی از خاطرات بازی در ایتالیا و دل تنگی هایش برای تهران گفت و دست آخر با تشکر از مهران مدیری و برنامه خوب او صحبت های خود را به اتمام رساند.
گفتنی است؛ مهران مدیری شب گذشته از فرهنگ ترافیک و اتفاقات جالب برخورد با این معضل اجتماعی در تهران گفت و برنامه «دورهمی» را به پایان رساند.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

از حسادت های خواهرانه «لاله» و «ستاره» تا دلتنگی های شمسایی برای «پایتخت» گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات