رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود

رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود
,[categoriy]

آکاایران: رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود

رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود,[categoriy]

چون هنر دستوری نیست و در اصل نمی توان و نباید سفارشی کار کرد.

به گزارش آکاایران: رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص جای خالی کمدی های موقعیت و به معنای واقعی کمدی در سینمای ایران گفت: نمی توان گفت تا چه حد جای چنین فیلم هایی در سینمای ما خالی است، چون هنر دستوری نیست و در اصل نمی توان و نباید سفارشی کار کرد. هر وقت لزوم داشته باشد، چنین فیلمی ظهور و بروز می کند.
وی افزود: امیدوارم جلوی پیدایش و تولید فیلم های کمدی و در کل تاثیرگذار گرفته نشود؛ چون کسانی که با سینمای ایران سر دشمنی دارند و علت آن را نمی دانم سعی می کنند برای ساخت یک نوع فیلم خاص به سینما جهت بدهند که بالطبع وزارت ارشاد نیز تحت تاثیر آنها به محافظه کاری و جهت دهی می افتد.
این بازیگر در ادامه صحبت های خود با گفتن مثالی بیان کرد: جدیداً سخنگوی وزارت ارشاد در این راستا حرف هایی زد که علت آن مشخص نیست و اصلا اینکه مگر او سخنگوی وزارت ارشاد نیست؟پس باید حرف های ایوبی که مربوط به سینماست را بازتاب بدهد نه اینکه از طرف خودش موضع گیری کند.
بازیگر فیلم سینمایی «کفشهایم کو؟» اضافه کرد: سخنان اخیری مانند سخنگوی وزارت ارشاد به خاطر فشارهایی است که روی آن ها می آید فشاری که از سمت افراد جهت دهنده خواهد بود.
وی تصریح کرد: بهترین راه این است که دست از جهت دهی برداشته شود و بگذارند سینمای ایران به طور طبیعی  رشد خودش را ادامه دهد که در این صورت شاهد خروجی مثبتی خواهیم بود.
وی در خصوص زدن برچسب سیاه نمایی به برخی فیلم هایی که با استقبال روبرو می شود و یا احتمال استقبال از آنها وجود دارد اظهار کرد: برای پیدا کردن برای جواب این موضوع باید سراغ پیشگوها رفت، اما در کل افرادی که برچسب سیاه نمایی می زنند طرفدار سینمای دولتی و فرمایشی هستند. در صورتی که معتقدم سینما باید در اختیار بخش خصوصی باشد.
بازیگر «روبان قرمز» در مورد پیش بینی از فروش فیلم «بارکد» عنوان کرد: پیش بینی نمی کنم چون کار غلطی است اما با توجه به استقبال مخاطبان مختلف از چند نمایش خصوصی این فیلم و از طرفی مردمی بودن و جوان پسند بودن فیلم های کیایی و استفاده این مولفه ها در «بارکد» امیدوارم با استقبال خوبی روبرو شود.
کیانیان در بخش پایانی صحبت های خود در خصوص جدیدترین فعالیت هنری اش خاطرنشان کرد: در صدد برگزاری نمایشگاه عکسهایم هستم که جزئیات آن را در زمان دیگری خواهم گفت.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

رضا کیانیان: هنر دستوری و سفارشی نمی شود گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات