.

آکاایران: جدیدترین جزییات رسمی تئاتر «پایتخت»

جدیدترین جزییات رسمی تئاتر «پایتخت»

آکاایران: جدیدترین جزییات رسمی تئاتر «پایتخت»

جدیدترین جزییات رسمی تئاتر «پایتخت»جدیدترین جزییات رسمی تئاتر «پایتخت»

نمایش «پایتخت» با بازی محسن تنابنده، احمد مهران فر، ریما رامین فر و علیرضا خمسه در کانادا، آمریکا و اروپا روی صحنه می رود.

به گزارش آکاایران: محمد قدس مدیر تولید و سرپرست گروه این پروژه به خبرنگار تئاتر ایسنا ، گفت: این نمایش براساس سریال «پایتخت» و با کارگردانی مشترک محسن تنابنده و احمد مهران فر به صحنه خواهد رفت.
وی ادامه داد: در حال حاضر آرش عباسی مشغول نوشتن مراحل نهایی متن آن است و کلیت نمایشنامه به نگارش در آمده است.
قدس درباره گروه بازیگران این نمایش توضیح داد: چهار بازیگر اصلی محسن تنابنده، احمد مهران فر، علیرضا خمسه و ریما رامین فر هستند اما ممکن است به فراخور نمایشنامه از دیگر بازیگران سریال نیز به این ترکیب اضافه شوند.
او ادامه داد: نمایش «پایتخت» تور کانادا، آمریکا و اروپا دارد و قرارداد اجراهای تیاتر با موسسه «پرشیا فیلم» بعنوان مجری طرح و برگزارکننده تور منعقد شده است و مجوز رسمی سازمان صدا و سیما دریافت شده است.
به گفته مدیر تولید نمایش ، تورامریکای شمالی اجرای این نمایش از شهریورماه در کشور کانادا آغاز می شود و این اثر نمایشی در سه شهر تورنتو، مونترال و ونکوور به صحنه خواهد رفت. ضمن اینکه قرارداد اجرا برای چهار کشور اروپایی و آمریکا برنامه ریزی شده است.
قدس افزود: زمان بندی اجراهای کشورهای دیگر نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی درباره اجرای این نمایش در ایران نیز توضیح داد: به این موضوع فکر کرده ایم اما هنوز درباره زمان و سالن اجرا به نتیجه قطعی نرسیده ایم. از آنجا که بازیگران در پروژه های دیگر مشغول به کار هستند، باید ببینیم برنامه ها به چه صورت خواهد بود.
محمد قدس با بیان اینکه نماینده «پرشیا فیلم» و گروه اجرایی این نمایش است، تأکید کرد که برنامه ها و اخبار این پروژه از طریق وی و با هماهنگی گروه اجرایی و پرشیا فیلم اعلام می شود و هر خبر و فعالیتی خارج از این چارچوب، مورد تأیید گروه نخواهد بود.
به گزارش ایسنا، سریال «پایتخت» از جمله سریال های پرتماشاگر تلویزیون است که تاکنون چهار مجموعه آن از صدا و سیما پخش شده است.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات