.

آکاایران: درخواست خانه موسیقی از صداوسیما: اثر جاودانه «ربّنا» را ماه رمضان پخش کنید

درخواست خانه موسیقی از صداوسیما: اثر جاودانه «ربّنا» را ماه رمضان پخش کنید

آکاایران: درخواست خانه موسیقی از صداوسیما: اثر جاودانه «ربّنا» را ماه رمضان پخش کنید

درخواست خانه موسیقی از صداوسیما: اثر جاودانه «ربّنا» را ماه رمضان پخش کنیددرخواست خانه موسیقی از صداوسیما: اثر جاودانه «ربّنا» را ماه رمضان پخش کنید

خانه موسیقی با ارسال نامه ای به رییس صداوسیما از این رسانه خواست تا در ماه مبارک رمضان، مناجات و دعای «ربّنا» را با صدای محمدرضا شجریان پخش کند.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، خانه موسیقی با ارسال نامه ای خطاب به دکتر عبدالعلی علی عسگری (رییس سازمان صداوسیما) خواست تا در ماه مبارک رمضان مناجات و «رّبنا» با صدای محمدرضا شجریان (استاد آواز ایران) از آن رسانه پخش شود.
در این نامه، با اشاره به تغییر و تحولات اجتماعی که متعاقب استقرار دولت و انتخابات هفتم اسفند 1394 پیش آمده، از این رسانه درخواست شده است تا «صدای تأثیرگذار و اثر جاودانه ی ربنا» در ایام ماه مبارک رمضان پخش شود.
در پایان این نامه نیز افزوده شده است که تقاضای نهاد صنفی خانه موسیقی در طول تقاضای میلیون ها نفر از هموطنان روزه دار مطرح شده است.
مناجات مثنوی افشاری و دعای ربنا با صدای محمدرضا شجریان نزدیک به 30 سال در لحظات ملکوتی ماه مبارک رمضان همراه مردم روزه دار بوده و جزو فرهنگ معنوی ایران محسوب می شود. در چند سال گذشته، پخش آن از صداوسیما قطع شده است.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات