.

بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن

بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن
,بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن,[categoriy]

آکاایران: بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن

بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن


,بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن,[categoriy]

پس از انتشار خبر بیماری ام اس “بهناز جعفری” این بازیگر زن سینما و تلویزیون در فضای مجازی توضیحاتی از بیماری اش داد.بیماری ام اس بهناز جعفری

به گزارش آکاایران: بهناز جعفری در اینستاگرام خود در خصوص ابتلایش به بیماری ام اس توضیحاتی داد که در ادامه می خوانید.

,بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن,[categoriy]

«بهناز جعفری هم به بیماری آتنه فقیه نصیری دچار شد؛ وقتی این تیتر را در فضای مجازی خواندم دلم خواست با صدای بلند فریاد بزنم : بیماری آتنه فقیه نصیری یا من یا همۀ ما اسم دارد : «ام اس» مخفف مولتیپل اسکلروزیس است که قطعا خاطر هیچکداممان به خوبی نمی ماند؛ اسم قلمبه سلمبه ای است و احتمالا در تکرار چند باره اش زبانمان می گیرد و شاید اسباب خندۀ خود و اطرافیانمان شویم.

حالا که این قصه قرار است به نام بیماری آتنه فقیه نصیری یا بیماری بهناز جعفری یادمان بیاندازد چیست و چه شکلی است و از کجا می آید و چه می کند، وظیفه ی خود می دانم ضمن الصاق نامم به این بیماری، بدین وسیله نکات مهم، صمیمانه و کمی شخصی را خدمت شما سروران، عزیزان، دوستداران، طرفداران و خدایی ناکرده حاشیه سازان اعلام کنم و آن اینکه لطفا بنده را به غیر از شکل و شمایلی که پیش از این می شناختید و به خاطر می آوردید جور دیگری تصور نکنید. نه شاخ درآورده ام، نه کج شده ام و نه عجیب و نه غریب، من هم مثل خیلی های دیگر زندگی می کنم، شاید فقط کمی زودتر خسته شوم. من همچنان با پاهای خودم از پله ها بالا و پایین می روم ولی با هر قدم و هر نفس خدا را شکر می کنم و از این ابتلا و آگاهی از خدا سپاسگزارم.

اسفند سال 1393 متوجه ی علائم این بیماری در سیستم اعصاب و گردنم شدم و تحت نظر پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب هستم. از تمام انرژی و توانم برای خوب بودن استفاده می کنم. از لحظات زیبای زیستن، بیشتر از قبل لذت می برم. نمی دانم کنترل یا قدرت خواستن و شور عشق و امید چقدر در بهبود یا پیشرفت این ماجرا تاثیر خواهد گذاشت و چه در انتظارم است. خوشبختانه اطلاع رسانی و آگاه سازی درباره این بیماری در کشورمان تکانی به خود داده و نرم نرمک واضح تر می شود. اما متاسفانه هیچکس نمی داند چرا در عین حال تعداد مبتلایان هم از آنسو در حال پیشرفت و این رقابت تلخ با ماست یا دنیاست! و صدافسوس که سن ابتلا به این بیماری در کشور ما هر سال پایین تر می آید. غیر از مقالات ریز و درشتی که در این باره به مدد اینترنت دستیابی به اکثرشان سهل و آسان است، سه کتابی که به شناختم از این بیماری کمک کرد معرفی می کنم تا با خواندنشان از چیزی نترسیم، پذیرنده باشیم و از کنار هم آرام بگذریم و به بیماری و سلامت هم احترام بگذاریم.

پس بیماری ای به نام بیماریِ آتنه فقیه نصیری یا بیماری بهناز جعفری وجود ندارد، ما هم مثل خیلی ها به بیماری «ام اس» مبتلا هستیم!»


 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

بیماری ام اس “بهناز جعفری” و واکنش وی به آن گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات