.

آکاایران: «برادر» مهمان سفره های افطار

«برادر» مهمان سفره های افطار

آکاایران: «برادر» مهمان سفره های افطار

«برادر» مهمان سفره های افطار«برادر» مهمان سفره های افطار

شبکه دو سیما ساعت پخش سریال ماه رمضانی خود با عنوان «برادر» را اعلام کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرآنلاین، سریال تلویزیونی «برادر» به نویسندگی آرش قادری و کارگردانی جواد افشار که توسط نعمت چگینی برای پخش در شب های رمضان تهیه شده، از 18 خرداد ماه ساعت 21:10 به روی آنتن می رود.
«برادر» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده و از بازیگران آن می توان به حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، گلاره عباسی، کاظم بلوچی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، رضا توکلی، مجید واشقانی، سید مهرداد ضیایی، قدرت الله صالحی، محمدهادی قمیشی، نسرین نکیسا، محمد رسول صفری، مژگان بیات، فرشید صمدی پور و ... اشاره کرد.
در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، علیه واردات برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، در تجارت سالم حاج کاظم رخنه کرده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می شود.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات