.

«شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت!

«شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت!
,[categoriy]

آکاایران: «شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت!

«شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت!روزنامه معروف و فرانسوی «فیگارو» از تقدیم جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن توسط شهاب حسینی به امام زمان (عج) نوشت.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، پس از این که شهاب حسینی موفق شد برای بازی در فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی جایزه ارزشمند بهترین بازیگر جشنواره کن را به دست آورد و این جایزه را به امام عصر «عج» تقدیم کرد، این حرکت نمادین مورد توجه روزنامه فرانسوی فیگارو قرار گرفت و مطلبی را به این خبر اختصاص داد.

,[categoriy]


شهاب حسینی در نشست خبری که یه هفته پس از برگزاری جشنواره کن در تهران برگزار شد، با اشاره به این که جایزه ی خود را در روز ولادت امام زمان (عج) گرفته است آن را به فال نیک گرفت و گفت: این هدیه ی ناقابلی بود که آن را به آستان ایشان تقدیم می کنم.
فیلم «فروشنده» که در بخش رقابتی جشنواره فیلم کن امسال حضور داشت، در نهایت دو جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد را برای سینمای ایران به ارمغان آورد.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

«شهاب حسینی»، چشم فیگارو را گرفت! گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات