پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد

پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد
,[categoriy]

آکاایران: پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد

پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد,[categoriy]

بچه های تئاتر توانستند در فیلم های سینمایی حضور چشمگیری داشته باشند و ...

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران، پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص مشکلات بازیگران توانمند برای ورود به عرصه سینما  گفت: این طور نیست که بازیگری توانمند باشد و نتواند به وادی سینما قدم بگذارد؛ چون کار خوب و حرفه ای خودش را نشان می دهد. بسیاری از بچه های تئاتر هستند که با زحمت و تلاش فراوان کار خود را به خوبی جلو می برند و به شایستگی وارد سینما می شوند.
وی افزود: اگر دقت کنید در فیلم «اژدها وارد می شود»، بچه های تئاتر حضور چشمگیری دارند و به خوبی نقش آفرینی می کنند. این نشان دهنده آن است که اهالی هنر برای ورود بازیگران مستعد به عرصه سینما خساست به خرج  نمی دهند و مانع تراشی نمی کنند. پس کسی که تلاش کند، قطع به یقین می تواند به عرصه بازیگری راه پیدا کند.
وی در پاسخ به این سوال که آموزشگاه های بازیگری موجود در پرورش بازیگر تا چه حد حرفه ای هستند، عنوان کرد: به هر حال ما یکسری داشته ها داریم که اگر آنها را نیز نفی کنیم و بگوییم که بحث آموزش آکادمیک نداریم، جوان ها باید کجا بروند؟ پس باید از داشته ها به نحو احسن استفاده کرد و به نقطه دلخواه رسید.
این بازیگر در مورد جایگاه «خنده های آتوسا» در زندگی هنری اش اظهار داشت: آدم همیشه نمره قبولی را از دست مردم می گیرد. به این جهت تمام تلاشم را کردم تا به بهترین خروجی برسم، به نظرم اثری خوب و شریف است و بجز فیلمنامه، بهترین و متفاوت ترین اتفاق برای من تجربه متفاوت در جهت همکاری با سه نسل بازیگری است؛ آقای فروتن که تقریبا هم نسل من است، باران کوثری بعد از من و امیر جدیدی از بازیگران نسل جدید ما تلقی می شود.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

پژمان بازغی: اهالی هنر خساست ندارند / بازیگر مستعد خود را نشان می دهد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات