.

ماجرای دیالوگ های علی پروین در یک فیلم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرای دیالوگ های علی پروین در یک فیلم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ماجرای دیالوگ های علی پروین در یک فیلم

,[categoriy]

آکاایران: ماجرای دیالوگ های علی پروین در یک فیلم

ماجرای دیالوگ های علی پروین در یک فیلم,[categoriy]

 پروین گفت: من به اصرار علی انصاریان که شاگردم است، چند دیالوگی را در فیلم «حس خوب زندگی» بیان کردم و در مجموع حتی یک دقیقه و 20 ثانیه هم نمی شود.

به گزارش آکاایران: علی پروین پیشکسوت فوتبال درباره فیلم «حس خوب زندگی» که در آن به همراه علی انصاریان به ایفای نقش پرداخته است، گفت: یک روز علی کاظمی به من زنگ زد و گفت می خواهیم با علی انصاریان بیاییم و تو را ببینیم.
پروین در ادامه تصریح کرد: علی کاظمی زودتر به دیدار من آمد و بعد از چند دقیقه علی انصاریان آمد و من درجریان نبودم که قرار است در "حس خوب زندگی" چند دیالوگی را بگویم. وقتی آنها آمدند به یکباره با گروه 60 ، 70 نفره روبه رو شدم و در عمل انجام شده قرار گرفتم.
وی افزود: به اصرار علی انصاریان که شاگردم است، چند دیالوگی را در این فیلم بیان کردم که در مجموع حتی یک دقیقه و 20 ثانیه هم نمی شود.
این پیشکسوت فوتبال خاطر نشان کرد: برای بیان این چند دیالوگ هیچ پولی را دریافت نکردم؛ ولی به خواهش علی انصاریان قبول کردم که این چند دیالوگ فوتبالی را بیان کنم.


 اخبار  فرهنگی -   میزان

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

ماجرای دیالوگ های علی پروین در یک فیلم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات