جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان

جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان
,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان

جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان,[categoriy]

به دلیل حساس بودن عمل پیوند کلیه، اکبر عبدی تا اطلاع ثانوی ممنوع الملاقات است.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران، اکبر عبدی که مدتی است از بیماری کلیوی رنج می برد، از چند روز گذشته برای انجام عمل پیوند در بیمارستان بستری شد و طبق اخبار به دست آمده توسط برخی از خبرگزاری ها عمل پیوند کلیه وی موفقیت آمیز بوده است. حال بعد از حضور خبرنگار ما در این بیمارستان و  جویا شدن  از حال این بازیگر به این نتیجه رسیدیم که طبق اخبار منتشر شده پیوند کلیه کاملاً موفقیت آمیز بوده و دکتر متخصص این کار عمل را رضایت بخش خواند.
گفتنی است؛ به جز خانواده درجه یک عبدی فرد دیگری قصد ملاقات با او را ندارد و بعد از گذشت 15 روز به داخل بخش منتقل خواهد شد.
شایان ذکر است؛ در عین اینکه عمل پیوند کلیه با موفقیت انجام شده صحبت کردن با او بسیار مشکل و یا ناممکن است و به خاطر حساسیت بالای عمل پیوند، کسی حق صحبت و یا ورود ندارد. با توجه به آخرین وضعیت جسمانی، این بازیگر تا چند ماه آینده نمی تواند در پروژه ای نقش آفرینی کند.
 
هم اکنون فیلم «رسوایی 2» با بازی اکبر عبدی در حال اکران است.
اکبر عبدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که در فیلم های ماندگاری مختلفی بازی کرد که از جمله می توان به «اجاره نشین ها»، «هنرپیشه»،«آدم برفی» و.... اشاره کرد و از جمله سریال های ماندگارش هم «باز هم مدرسه ام دیر شد» بود.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

جدیدترین اخبار از وضعیت جسمانی اکبر عبدی با حضور در بیماستان گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات