.

جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود

جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود
,[categoriy]

آکاایران: جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود

جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود,[categoriy]

 جولیا رابرتس درست پیش از نخستین نمایش جهانی فیلم «هیولای پول» در جشنواره کن، به پروژه ساخت فیلم «اعجوبه» با اقتباس از رمان پرفروش آر .جی پالاچیو پیوست.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرآنلاین، جیکوب ترمبلی که بازی درخشانش مقابل بری لارسن یکی از عوامل موفقیت فیلم «اتاق» بود در این فیلم نقش پسربچه ای به نام آگی پالمن را بازی می کند که نقصی مادرزادی در چهر ه اش دارد. رابرتس در «اعجوبه» نقش مادر جیکوب ترمبلی را بازی می کند.
استیفن شباسکی کارگردان این اثر سینمایی از کمپانی لاینزگیت است. او کارگردانی «مزایای گوشه گیر بودن» را در کارنامه کاری خود دارد. فیلمنامه «اعجوبه» را استیو کنراد می نویسد. لاینزگیت قصد دارد این فیلم را در بازار فیلم کن به فروش برساند.
رمان «اعجوبه» فوریه سال 2012 به بازار کتاب عرضه شد و از آن زمان تا کنون بیش از 2 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. این کتاب از ماه مارس سال 2012 تا کنون همواره در فهرست پرفروش های نیورک تایمز قرار داشته و نامزد دریافت بسیاری از جوایز معتبر در زمینه ادبیات کودکان بوده است.
رابرتس هم اکنون فیلم «روز مادر» را برپرده سینما دارد و در «هیولای پول» به کارگردانی جودی فاستر همبازی جرج کلونی است.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

جولیا رابرتس مادر یک پسربچه با چهره ای غیرطبیعی می شود گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات