چهره ها در شبکه های اجتماعی (260)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چهره ها در شبکه های اجتماعی (260) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چهره ها در شبکه های اجتماعی (260)

چهره ها در شبکه های اجتماعی (260)
,[categoriy]

آکاایران: چهره ها در شبکه های اجتماعی (260)

چهره ها در شبکه های اجتماعی (260)در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

به گزارش آکاایران: سلفی شهرام قائدی در طبیعت زیبا. شهرام جان دوربین را در زاویه مناسب نگه دار تا ارغوان خانم هم در عکس بیافتند. ممنون.

,[categoriy]

 

هدیه خانم تهرانی در کنار یک درب قدیمی در دامان طبیعت، با سادگی همیشگی و ظاهری که به دیدن هدیه در آن عادت داریم. یعنی شال بلند، مانتوی گشاد و آستین های آماده برای شستن ظرف و لباس!

,[categoriy]

 

سلفی احسان حدادی در کنار مربی هایش! در رابطه با هشتگ های عجیبِ احسان باید عرض کنیم که معمولا به home بازمیگردند، نه hoom!

,[categoriy]

 

- کجا رو نگاه کنم تا عکسم طبیعی تر بشه؟
+ اون کفترِ بالای دیوارو.
_ کدومشونو دقیقا؟!
+ اونی که داره سیگار میکشه!

,[categoriy]

 

همه جعفریــــــا!

,[categoriy]

 

سلفی مجید برزگر در کنار جعفر پناهی و هوشنگ گلمکانی در حاشیه یک مراسم در خانه سینما. سه تا از خوب های سینما. آرام برویم سراغ عکس بعد تا جعفر خان چُرتش نشکند!

,[categoriy]

 

طبیعی است با متولد شدن و رو آمدنِ طبیعت، عکس های گرفته شده در دامان طبیعت هم باید دوباره متولد بشوند و رو بیایند.

,[categoriy]

 

مطمئناً منظور نوشته ی روی دیوار به هیچ وجه رحیم شهریاری نیست، علاقه مندان به گل و گیاه بد به دلشان راه ندهند!

,[categoriy]

 

احسان علیخانی با این عکسِ جالب از دو کودکِ شکلاتی به رفقایش تیکه انداخت.

,[categoriy]

 

چاره ای نداری تینا جان. عکس را روی یک سطح صاف بگذار تا بیشتر از این نریزد. باز هم کمکی خواستی در خدمت هستیم!

,[categoriy]

 

از بهتِ نگاهِ ارسطو مشخص است که نمیتواند باور کند عمو قناد وجود خارجی دارد! چون باورِ حضورِ واقعی مردی میانسال که به طور متوسط در هر ثانیه سه بار به بالا می پرد کمی منطقی نیست!

,[categoriy]

 

فرهاد طوری روی عکس هایی که در آنها دارد راه میرود تاکید دارد که گویا خداوند فقط به او توانایی راه رفتن داده است! صفحه اش را بالا پایین کنید حداقل 20 مورد از این عکس ها دارد!

,[categoriy]

 

تاثیر این عکس بیش از آنکه بر روی روزگار باشد، بر روی تعداد فالوئر های فقیهه بوده است تا اینجای کار. ملت صفحه را فالو نکرده اند که شب ها خوابِ بد ببینند! طبیعی است که آنفالو کنند!

,[categoriy]

 

کابوس پشت کابوس...
از هوادارانِ ترانه علیدوستی عاجزانه خواهشمندیم که آرامش خود را حفظ کرده و دست به خرابکاری و خسارت به اموال عمومی نزنند. مطمئن باشید خیلی زود همه چیز درست می شود!

,[categoriy]

 

کمی با آقا رادین، پسر زیبا و خوردنیِ وریا غفوری اوضاع را آرام می کنیم.

,[categoriy]

 

نخیر ترانه جان! با این چهره نرسیدی! با این حداقل میتوان تا سرِ کوچه رسید! بهتر است بگویی به هرجایی که رسیده ام، با این چهره + سایر مخلفات، رسیده ام.

,[categoriy]

 

کجا پر بود؟! ما که تاحالا ندیده بودیم!
البته داریم شوخی میکنیم. ترانه علیدوستی در همه حال عزیز ماست، حتی وقتی انقدر ترسناک است!

,[categoriy]

 

این عکس نه ربطی به چهره ها دارد و نه جایگاهی در آن، فقط خواستیم به این عزیزِ شکست عشقی خورده گوشزد کنیم که با این قرص ها فقط شکم روی ات درمان می شود، مطمئناً منجر به خواب ابدی که به آن اشاره کرده ای، نخواهد شد. کلی دارو های مناسب تر برای این کار وجود دارد که گفتنش بدآموزی است. خواستی بیا دایرکت خصوصی برایت تجویز کنم! آن خالکوبی ها هم با وایتکس پاک می شوند، نگران نباش!

,[categoriy]

 

رامبد جوان با این عکس روز جهانی کارگر را به این عزیزانِ زحمتکش و تاثیرگذار در اقتصاد کشور تبریک گفت. ما نیز این روز را پساپس به این دوستان تبریک عرض میکنیم و امیدواریم اوضاع و شرایط برای این عزیزان مطلوب تر بشود.
پ.ن: عزیز حاصل در عکس، مهندس غرضی نیست!

,[categoriy]


امیر غفارمنش هم رستوران زد و در شب اول دوستانش را دعوت کرد. آن هم دوستانی که باعث شوند حیاتِ رستورانش به شب دوم نکشد!

,[categoriy]

 

عزیزان در حاشیه نمایشنامه خوانیِ "زِمزِمِه هایِ پُشتِ دَرِ شَهروَندِ دَرَجِه دُو". بله، اسمِ پروژه همینی بود که دیدید. متاسفانه اوضاع آنقدر وخیم شده که با شوخی کردن و تیکه انداختنِ ما درست نخواهد شد. نمایشنامه ای با حضور شبنم قلیخانی، الهه حصاری، زهرا عاملی، لیلا برخورداری، آتنا گلرویی و سیار دوستان که در حمایت از کودکان مبتلا به اوتیسم برگزار خواهد شد.

,[categoriy]

 

بهاران بنی احمدی به اتفاق آزاده نامداری (عکاس) به کافه ای رفته بودند که زحمت کشیده و یکی دیگر از کاربرد های جذابِ لامپ را کشف کرده است!

,[categoriy]

 

سلفی همایون شجریان در کنار سهراب پورناظری و شیما عباچی در زمستانِ هامبورگ.

,[categoriy]

 

عزیزان هنرمند برای اجرای یک تئاتر که نامش «دکلره» است به کانادا سفر کرده اند و این عکس آن ها را در گریم مربوط به نمایش نشان میدهد. البته گریم چندان خاصی هم صورت نگرفته، خرجش فقط سه دست لباس زندان و سه جفت دمپایی توالت بوده که آن را هم از تهران با خود آورده اند، چون مطمئناً از این دمپایی ها در تورنتو یافت نمیشود! با حضور لیلی رشیدی، سحر دولتشاهی، مهناز افشار و نوید محمدزاده.

,[categoriy]

 

علی زند وکیلی در کنار خواهر و برادر عزیزش در پشت صحنه کنسرت اخیر. علی خیلی خوب در حال پیمودن پله های تبدیل شدن به یک ستاره ی موسیقی است. ستاره ای که خوب می خواند، عالی اجرا می کند و کنسرت هایش هم خیلی زود پر می شود.

,[categoriy]

 

 

اشکان دژاگه به همراه تمامی نقش و نگار هایش در حال استراحت است. مزاحمشان نمی شویم.

,[categoriy]

 

 

نازنین بیاتی پس از مدت ها یک پست گذاشت و هوادارانش را به وجد آورد.
سوال روز: این طرح کپی از پوستر کدام فیلم معروف است؟

,[categoriy]

 

دانیال حکیمی و دختر هایش که یکی از آن ها اوریجینال است، در پشت صحنه پروژه جدیدشان. کارگردانان عزیز دانیال را همان طوری که هست می خواهند و او را مجبور به تغییر ظاهر نمی کنند، همین موضوع باعث شده این چندمین سریال در این یکی دو سال باشد که جناب حکیمی با همین قیافه در آن حضور دارند. مریم خدارحمی، ونوس کانلی و دایانا نقش دخترانِ جناب حکیمی را بر عهده دارند.

,[categoriy]

 

بهرام بهرامیان و یک عکس هنری و معرفی کتابی که خواندش بر هر انسان با شعوری واجب است!

,[categoriy]

 

مهنازِ نصفه نیمه، همینه همینه!

,[categoriy]

 

نمایی از پوستر مشترکِ یک دندانپزشک و یک جراح متخصص زیبایی.
سحر جان گوشَت تا 7 سوراخ دیگر ظرفیت دارد. برنامه ای برایش نداری؟!

,[categoriy]

 

عکسی جالب مربوط به جشن عروسی زنده یاد انوشیروان ارجمند در کنار همسر عزیزش. روحش شاد و یادش گرامی.

,[categoriy]

 

سلفی صمیمی شهره سلطانی و مادر عزیزش در یکی از بوستان های تهران.

,[categoriy]

 

حمید کانتونا در استانبول.

,[categoriy]

 

متاسفانه بهنوش بختیاری یک مشکل خاص و نادر دارد و در فصل گرده افشانی گل ها و گیاهان این شکلی میشود. برایش دعا کنید.

,[categoriy]

 

همانطور که چند ماه پیش و پای پست خداحافظیِ شیلا خداداد و همسرش گفتیم، خداحافظی از ایسنتاگرام غیر ممکن است. همانطور که هومن سیدی بازگشت، هانیه توسلی بازگشت، بازگشت شیلا خداداد هم قطعی بود، فقط مدت زمان استقامت و تحملش قابل توجه بود و پنج، شیش ماه شد. مگر ممکن است آدم با علی دایی و سعید معروف سلفی بگیرد و آن را در اینستاگرام نگذارد؟!

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

عکسی از آزاده صمدی که حانیه زاحد آن را به اشتراک گذاشت. عکسی که بعید است جدید باشد، چون در هوای این روز ها اگر حیوانات وفادار را با میلگرد بزنی هم حاضر به پوشیدن چنین پالتویی نخواهند شد!

,[categoriy]

 

مهناز افشار و طناز طباطبایی در نمایی از فیلم جدید عبدالرضا کاهانی که برای گرفتن مجوز راهی وزارت ارشاد شده است. برای عبدالرضا کاهانی در این روز های پر استرس آرزوی صبر داریم!

,[categoriy]

 

مهدی رحمتی با این پست صعود پیکان به لیگ برتر را به ستاره های این تیم تبریک گفت. چهره این سه عزیز را به خاطر بسپارید تا اگر در فصل آینده آن ها را در استقلال دیدید زیاد تعجب نکنید!

,[categoriy]

 

پیشاپیش مصیبت وارده را به جامعه هنر، دنیای سینما و استاد فرامرز قریبیان تسلیت عرض می کنیم. واقعاً سام پسر خوبی بود، البته این اواخر یک مقدار... بگذریم! روانش شاد!

,[categoriy]

 

کاملاً مشخص است که محسن افشانی مانندِ "چی" در یک "چیِ دیگر" فرورفته است و مانده با فیلمش چیکار کند! آخر پسر خوب! سلفی ات کم بود، سفرت کم بود، چرا خودت را گرفتار فیلم ساختن کردی؟! مگر کسی از تو چنین انتظاری داست؟!

,[categoriy]

 

- چشماتو ببند شهرزاد، بذار سکانس عشقولانه بشه!
+ نه! اینجوری اصلا نمی تونم!

,[categoriy]

 

بهنوش طباطبایی کمی نزدیک تر از همیشه. این عکس محمد سندانی خودش یک درس اخلاق است که هیچ گاه به هر چیز خوشایندی بیشتر از حدش نزدیک نشویم تا شورش در نیاید.

,[categoriy]

 

شبنم قلیخانی طوری برای خودش سفرنامه مارکوپولو در ایران راه انداخته که اگر کسی نشناسدش فکر می کند از کودکی در استرالیا بوده و انگار نه انگار کلاً دو سال است که مهاجرت کرده است!

,[categoriy]

 

فریبرز عرب نیا در اقدامی قابل ستایش زادروز مهندس مریم میرزاخانی نخبه ی ایرانیِ ریاضیات جهان را تبریک گفت. تبریک به خانم میرزاخانی عزیز.

,[categoriy]

 

مونا برزویی در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب ترانه های روزبه بمانی.

,[categoriy]

 

اوضاعِ شهره قمر در عقرب است.

,[categoriy]

 

 

علی وزینی، همکار عزیزمان در وبسایت سینما فا و خبرنگار بی ادعا و منتقد کاردرست کشورمان همانند شخصیتش خیلی بی سر و صدا پرکشید و رفت و یک سینما را بهت زده کرد. روحش شاد.

,[categoriy]

 

علی پهلوان در جشن تولد 41 سالگی اش، ضمن عرض تبریک به علی عزیز، همزمان به میز تخته ای محل کارمان در حال کوفتن هستیم. 41 سال!

,[categoriy]

 

حامد جان در کادر قرار گرفته ای، برو آن ور داریم از برج گنبد عکس می گیریم!

,[categoriy]

 

صابر جان موضعت را مشخص کن! داری روبوسی میکنی یا قصد جانِ استاد را کرده ای؟! مراعات کن! سن و سالی ازشان گذشته!

,[categoriy]

 

آیدین خان آغداشلو در حال گشت و گذار در بازار کاشان. پروردگار حافظشان باشد.

,[categoriy]

 

سوال روز 2: کدام یک از مورچه های موجود در عکس، فرهاد اصلانی است؟

,[categoriy]

 

نگین صدق گویا و لادن مستوفی در عکسی جامانده از جشنواره بین المللی فیلم فجر.

,[categoriy]


خشایار اعتمادی در حال فکر کردن به لحظاتِ عادلانه ی زندگی اش!

,[categoriy]

 

رضا توکلی به نزدیک ترین کارگاه فنی محل زندگی اش رفت و عزیزان را از کار و بار انداخت تا این عکسِ مناسب تبریک روز کارگر را بگیرد.

,[categoriy]

 

امیر جدیدی و پژمان بازغی در حاشیه مراسم اکران خصوصی فیلم «خنده های آتوسا» ساخته علیرضا فرید که پس از کش و قوس های فراوان بالاخره اکران شد

,[categoriy]

 

سلفی سردار آزمون و مربی اسب اش. این که منظور سردار از مربیِ اسب، مربی اسب سواری وی است و یا مربیِ آموزش اصول زندگی به اسبش، چیزی قابل تشخیص نیست.

,[categoriy]

 

با این خنده ی "گل آقا"طور از علی شادمان میرویم سراغ ادامه عکس ها!

,[categoriy]

 

بزرگمردِ شو آف و شعار ایران که همیشه ندای دفاع از مظلوم و اُفّ بر ظالمش گوش کَر کن بوده و اشعار زیادی در حمایت از مردم مظلوم جامعه سروده است، روز کارگر را در افتتاحیه برند لوکس ورساچه گذراند.

,[categoriy]

 

رضا نیکخواه بهرامی و کفترش آقا صنوبر. طبق تحقیقاتِ محلیِ ما کفترِ اقا رضا هنر دیگری جز پرواز کردن و بغ بغو گفتن ندارد، پس فریب شایعات را نخورید.

,[categoriy]

 

بهناز جعفری و جایزه ویژه اش از جشن بازیگر خانه تئاتر. واقعاً بازیگر توانمندی است.

,[categoriy]

 

 

استاد سیروس ابراهیم زاده هم در این مراسم حضور داشت. بازیگر کهنه کار و خوش صدایی که که این روز ها بسیار کم کار و گزیده کار شده است.

,[categoriy]

 

عکس یادگاری استاد لوریس چکناواریان در کنار دکتر حسین الهه قمشه ای استاد اخلاق و عرفان و اسلام شناسِ نامی کشورمان.

,[categoriy]

 

سلفی صمیمی و مادرانه ی فلور نظری در کنار پسر عزیزش که امیدوارم مادر و پسر همیشه در کنار هم شاد و سلامت باشند.

,[categoriy]

 

اگر لود شدن این عکس زیاد طول کشید نگران نباشید، چون عکسِ سنگینی است!

,[categoriy]

 

عکس یادگاری علیرضا حقیقی در کنار ویتور بایا دروازه بان سال های نه چندان دور تیم ملی پرتغال. علیرضا جان دلستر ها از دهان نیافتند؟!

,[categoriy]

 

امیر جان بلد بودن نیاز نیست، فقط دو یا یک عدد دست نیاز داری! آدمیزاد بصورت غریزی سلفی گرفتن را بلد است!

,[categoriy]

 

عکس زیبا و خوش حس و حال شبنم خانم مقدمی در کنار یک چشمه زلال.

,[categoriy]

 

بانو ثریا قاسمی از زاویه ی دوربین مخفی یوسف عبدالرضایی در حاشیه یک مراسم. سلامت باشند همیشه.

,[categoriy]

 

 

احسان خواجه امیری و روزبه بمانی در مراسم رونمایی از کتاب اشعار روزبه. روزگار عجیبی است! در یک دوره مجوز آلبومی را بخاطر حضور نام روزبه بمانی روی کاور آلبوم، فسخ میکنند، در دوره ای دیگر و با فاصله حدودا چهار سال برای روزبه مراسم رونمایی از کتاب اشعار برگزار می کنند! یک جای کار یک مقدار میلنگد!

,[categoriy]

 

 

سلفی مهدی مهدوی در کنار همسر و فرزند عزیزش گلبو خانم. کامران تفتی هم بصورت اتفاقی در عکس ظاهر شده است.

,[categoriy]

 

گویا رامبد جوان پل طبیعت را با دامانِ طبیعت اشتباه گرفته است!

,[categoriy]

 

سپند جان به ژست شما "بی تفاوت " بیشتر از غمگین می آید. علی اوجی هم که حالت دیفالتش همین است. کوروش هم که... هر روز بیشتر از دیروز ناامیدمان میکند. یقه را ببند!

,[categoriy]

 

عادل فردوسی پور آن قدر تابلو است که این پیج محترم باید می نوشت: هر کی نشناختش لایک کنه ^_^

,[categoriy]

 

عزیزان هنرمند در مراسم بزرگداشت استاد حمید جبلی. عزیزی که واقعاً درخور تقدیر و تجلیل است و امیدواریم سال های سال سایه اش بالای سر سینما و تئاتر باشد.

,[categoriy]

 

جدیدترین شعر ملیکایی رسید. بخوانید از از کلام نیافتاده!

,[categoriy]

 

استاد پرویز پرستویی طوری حمید سوریان را در آمپاس و رودربایستی قرار داده است که حمید چاره ای جز موفقیت ندارد! آرزوی سلامتی و موفقیت داریم برای قهرمان تکرار نشدنی کشتی کشورمان.
شب و روزتان خوش.

,[categoriy]

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

چهره ها در شبکه های اجتماعی (260) گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات