.

«فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کرد

«فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کرد
,[categoriy]

آکاایران: «فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کرد

«فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کردفقیهه سلطانی در پی حاشیه های به وجود آمده درباه نامه اعتراضی 30 بازیگر به معاون سیما در خصوص علت کم کاریشان اصل نامه را در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش 9صبح، سلطانی نوشت: «متاسفانه انگار لازمه که خط به خط برای بعضی رسانه ها و یا حتی همکارانمان توضیح بدیم و زیر عبارات کلیدی خط بکشیم تا متوجه شوند، که این نامه در مورد ورود و حضور آدمهای غیر حرفه ای و غیر اخلاقی و در نتیحه ورود نا بازیگران و عوامل بی صلاحیت به این حرفه است و اینکه و این گروه موجب تمام اتفاقات بعدی ذکر شده در نامه هستند ،نه افراد حرفه ای و موجه در این عرصه ، می باشد!!!

 

کی و کجای نامه در مورد اهالی خلف این حرفه قضاوت شده !؟کجا به جز از نا اهلان و مهمانان ناخوانده ی ورود یافته به این عرصه شکایت شده است !!! همکاران عزیزم ..فرهیخته گان گرامی !!! این نامه با هوشیاری، صرف وقت ، دقت و ظرافت نوشته شده ، شما نیز وقت بگذارید و پیش از قضاوت ، با دقت مطالعه کنید»

,[categoriy]

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

«فقیهه سلطانی» اصل نامه بازیگران معترض را منتشر کرد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات