.

آکاایران: بازیگران اصلی سریال «روزهای بی قراری» مشخص شدند

بازیگران اصلی سریال «روزهای بی قراری» مشخص شدند

آکاایران: بازیگران اصلی سریال «روزهای بی قراری» مشخص شدند

بازیگران اصلی سریال «روزهای بی قراری» مشخص شدندبازیگران اصلی سریال «روزهای بی قراری» مشخص شدند

بازیگران اصلی سریال «روزهای بی قراری» به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی مشخص شدند.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از مشاور رسانه ای سریال «روزهای بی قراری»؛ این سریال یکی از متفاوت ترین آثار نمایشی سال های اخیر تلویزیون است که با بستری ملودرام به قصه ای در ارتباط با حفظ و تحکیم خانواده می پردازد.
بازیگران اصلی این سریال عبارتند از:
پژمان بازغی، الهام حمیدی، سارا صوفیانی، کامران تفتی، با هنرمندی: بهنوش بختیاری و با حضور ابوالفضل پورعرب که بزودی تعداد دیگری از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون به این پروژه می پیوندند.
براساس این خبر، یکی از ویژ گی های این سریال این است که در چهار استان و منطقه جغرافیایی نظیر تهران، اصفهان، همدان و گیلان تصویربرداری می شود و در سکانس های هر استان تعدادی از بازیگران بومی و مطرح آن استان به گروه می پیوندند.
سریال «روزهای بی قراری» در روزهای پایانی پیش تولید قرار دارد و به زودی تصویربرداری آن با حضور بازیگران اصلی آغاز می شود.
عوامل اصلی سریال «روزهای بی قراری» عبارتند از:
کارگردان: کاظم معصومی، نویسنده:مهدی بهپور، مدیر تصویربرداری: شهریار اسدی، مدیر صدابرداری: آرش برومند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: سوسن دین محمد، مدیر چهره پردازی: جلال امیری مرندی، طراح صحنه و لباس: شیرین بویایی دوست، تدوینگر: پرهام وفایی، ناظر خرید: محسن میرزاجانی، مدیر مالی: اصغر تیموری، انتخاب بازیگران: شاهرخ شریفی، هماهنگی تولید: مهدی شریفی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: سیما محمدی، مشاور رسانه ای: احسان هوشیارگر، مدیر تولید: جعفر صمدی، تهیه کننده: امیر حسین شریفی (به سفارش حوزه سیمای استان ها)

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات