.

آکاایران: فخرالدین صدیق شریف: «رسوایی 2»؛ فیلمی متفاوت و مخاطب پسند/ سینما متعلق به همه سلایق و ژانرهاست

متعلق به

آکاایران: فخرالدین صدیق شریف: «رسوایی 2»؛ فیلمی متفاوت و مخاطب پسند/ سینما متعلق به همه سلایق و ژانرهاست

فخرالدین صدیق شریف: «رسوایی 2»؛ فیلمی متفاوت و مخاطب پسند/ سینما متعلق به همه سلایق و ژانرهاستمتعلق به

وقتی قصه «رسوایی 2» را شنیدم و سناریوی آن را خواندم، فهمیدم متفاوت است و مخاطب پسند خواهد بود.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران ،​ فخرالدین صدیق شریف بازیگر سینما و تلویزیون ؛ با اشاره به ایفای نقش در جدیدترین اثر کارگردان «اخراجی ها» گفت: من در گذشته تجربه همکاری با ده نمکی را داشته ام. آن طور که قصه را تعریف کردند و خودم سناریوی آن را خواندم، متوجه متفاوت بودن آن شدم.
وی افزود: این فیلم هم همان نگاه را دارد و در واقع به هر صورت می تواند مخاطبان خاص خودش را داشته باشد.
صدیق شریف در خصوص نقش خود در این فیلم بیان کرد: نقش من در این فیلم متفاوت از تمام نقش‎ هایم است که تابه حال بازی کردم. در این فیلم نقش شهردار شهری فرضی را بازی می کنم که اتفاقات فیلم در آن شهر می افتد و این شهردار درگیر اتفاقاتی می شود.
این بازیگر در خصوص ما به ازای بیرونی شخصیت های فیلم گفت: اصولا در هر فیلمی که ساخته می شود، باید شخصیت ها ملموس و باورپذیر باشند و در جامعه خودمان بتوانیم آن ها را بپذیریم.
بازیگر «اخراجی ها» در خصوص تاثیر «رسوایی 2» بر مخاطب گفت: باید نتیجه گیری را برعهده مخاطب بگذاریم. بیننده باید فیلم را ببیند و نظر بدهد. مخاطب در فیلم با سابقه ای که از کارگردان این اثر در ذهن دارد، به پیام او پی می برد.
*تنگ نظری و سلیقه شخصی را کنار بگذاریم
صدیق شریف با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از سینما در سال جدید گفت: من به آینده سینما خوش بین هستم. اگر در عرصه سینما تنگ نظری و سلیقه شخصی را کنار بگذاریم و بپذیریم که سینما متعلق به همه ژانرها و سلایق است. هم باید فیلم کمدی داشته باشیم، هم اجتماعی، هم دفاع مقدس و ... . سینما به همه ژانرها نیاز دارد و همه مخاطبان سینما محترم هستند. همه نوع اثر باید فرصت بروز و ظهور داشته باشند. اگر فیلم خاصی مخاطب داشته باشد، باید فرصت ساخت آن وجود داشته باشد. در سینما باید آن قدر آزمون و خطا کرد تا به نتیجه رسید. سینما از طریق همین فرصت ها و آزمون و خطاها رشد می کند.
وی افزود: مردم سینما و فیلم ها را پذیرفته اند؛ این ها اتفاقات خوبی است. نباید در سینما اتفاقی بیفتد که فیلمی به خاطر اینکه به سلیقه شخصی یا گروهی نزدیک نیست، از پرده پایین کشیده شود.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات