.
loading...

آکاایران: مهدی هاشمی «خان بزرگ» یک ده خیالی

مهدی هاشمی «خان بزرگ» یک ده خیالی

آکاایران: مهدی هاشمی «خان بزرگ» یک ده خیالی

مهدی هاشمی «خان بزرگ» یک ده خیالیمهدی هاشمی «خان بزرگ» یک ده خیالی

مهدی هاشمی که به تازگی برای ایفای نقش در سریال جدید سیروس مقدم انتخاب شده و قرار است نقش یک خان بزرگ را ایفا کند، از حضورش در پروژه «علی البدل» ابراز رضایت کرد و گفت: به نظرم «علی البدل» یک کار عریض وطویل و پرماجراست. امیدوارم شور و شوقی که در گروه حاکم است تا پایان کار همراه باشد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، بازیگر سریال طنز «علی البدل» ، با بیان اینکه از مدت ها پیش قرار بود با سیروس مقدم همکاری داشته باشد، توضیح داد: چندین بار قرار بود با گروه آقای مقدم همکاری کنم اما هر بار بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد تا اینکه این بار واقعا دیگر نمی شد. اکنون خوشحالم که در این پروژه حضور دارم. تا این لحظه هم که دو قسمت از متن کار نوشته شده و تست گریم ها انجام شده، همه چیز خوب پیش رفته است. آقای مقدم به عنوان کارگردان و دوستان دیگری مثل آقایان تنابنده، مهرانفر، گروه نویسندگان این سریال، آقای نژادایمانی به عنوان طراح صحنه و لباس و همچنین مجید اسکندری به عنوان طراح گریم همگی خوب انتخاب شده اند و مجموعه به نحوی پیش می رود که گویا می خواهد بهترین کارش را ارائه بدهد.
هاشمی که نوروز امسال در سریال «زعفرانی» حضور داشت، گفت: همکاری آقای سیروس مقدم و محسن تنابنده همیشه حاصل خوبی داشته و در این کار هم حضورشان در کنار هم فکرانشان قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت.
وی همچنین درباره ی قصه اصلی مجموعه «علی البدل» گفت: در ابتدا که دعوت به کار شدم وقتی طرح کلی را دیدم احساس کردم قصه خیلی جدید، عریض و طویل، سخت و در عین حال پرماجراست. به نظرم سریال «علی البدل» برخلاف برخی سریال های تلویزیون، حرافی ندارد و یک سریال پُر و پیمانی است. داستان اصلی این مجموعه در یک ده می گذرد که ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد و خیلی خاص است. این ده معمولی و واقعی نیست بلکه یک ده خیالی است و ماجراهای بسیاری در آن اتفاق می افتد.
 
هاشمی سپس اعلام کرد که به همراه مهدی فخیم زاده نقش دو خان بزرگ ده را بازی می کنند که با یکدیگر در کشمکش هستند و درگیر ماجراهای بسیاری می شوند.
او در ادامه سریال جدید سیروس مقدم را پر از خلاقیت دانست و اظهار کرد: همیشه مجموعه های «پایتخت» را دوست داشتم و برایم سوال بود که چطور این صحنه های سخت را به وجود می آورند اما حالا که با آن ها برخورد کردم دیدم که این گروه بیش از ظرفیت تلویزیون مایه می گذارند. به نظرم قصه «علی البدل» پُر از خلاقیت است.
بازیگر سریال «علی البدل» همچنین اعلام کرد که تا پایان قصه در این مجموعه حضور دارد و از یکی، دو روز آینده قرار است راهی شهر همدان شوند.
بازیگر سریال های «سلطان و شبان»، «هزاران چشم»، «روزگار قریب»، «چراغ جادو» و «زعفرانی» در ادامه در پاسخ به اینکه آیا امسال کار جدید دیگری به غیر از سریال «علی البدل» برای تلویزیون به شما پیشنهاد شده است؟ خاطرنشان کرد: تلویزیون با ماجراهایی که طی این مدت داشته، هیچ وقت خوش حساب نبوده و متأسفانه همیشه آبروی تهیه کنندگان این وسط می رود؛ با این حال اما به نظرم کار خوب را باید انجام داد ولی یکسری مشکلات هم وجود دارد. گاهی با خود فکر می کنم 60، 70 سال پیش چقدر خوب بود که امضا پای کارها نبود و همه چیز به شکل شفاهی به تفاهم می رسید اما در حال حاضر ما در معاملاتمان با معامله گران در بازار باید صد جا امضا کنیم. در نهایت هم این بی ارزش شدن و بی اعتباری امضاها و قراردادها همین طور ادامه دارد و این به نظرم اتفاق خوبی نیست و باید فکری شود.
مهدی هاشمی در پایان اظهار کرد: به هر حال ما با هر نادرستی زندگی مان را می کنیم و نمی توانیم کار نکنیم اما واقعا باید روزی این مسائل حل شود.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات