.
loading...

آکاایران: شخصیت های جدید در «دیرین دیرین»

شخصیت های جدید در «دیرین دیرین»

آکاایران: شخصیت های جدید در «دیرین دیرین»

شخصیت های جدید در «دیرین دیرین»شخصیت های جدید در «دیرین دیرین»

کارگردان مجموعه انیمیشن های «دیرین دیرین» اعلام کرد که مخاطبان از تابستان امسال شاهد فصل جدید این مجموعه با کاراکترها و فضاسازی های جدید خواهند بود.

به گزارش آکاایران: مجموعه انیمیشن های «دیرین دیرین» که از سال در شبکه های اجتماعی فعالیتشان را آغاز کرده بودند، نزدیک به یک سال است که علاوه بر شبکه های اجتماعی از تلویزیون هم پخش می شوند تا بتوانند میزان بیشتری از مخاطبان را در دایره ی طرفداران خود جای دهند؛ انیمیشن های «دیرین دیرین» در زمینه نقد اجتماعی، در مدت زمان های کوتاه و همچنین با ساختار طنز ساخته می شوند.
علی درخشی در گفت وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، اظهار کرد: بعد از ساخت حدود 700 قسمت از مجموعه انیمیشن های «دیرین دیرین»، طبیعتاً نیاز به تغییراتی وجود دارد. معمولا کار ها هر سه ماه، یک استراحت دارند تا بتوانند تغییراتی را اعمال کنند، ولی ما تاکنون این فرصت را نداشتیم؛ ولی تابستان با شکل جدیدتر و با کیفیت بهتری در خدمت مخاطبان هستیم.
دیرین دیرین
او بازخورد مخاطبان را نسبت به فصل اول مجموعه انیمیشن های «دیرین دیرین» خوب برشمرد و یادآور شد که رویکرد نقد اجتماعی شان را در فصل دوم این مجموعه همچنان ادامه می دهند؛ همچنین وقفه ای بین فصل اول و دوم «دیرین دیرین» ایجاد نمی شود.
کارگردان مجموعه انیمیشن های «دیرین دیرین» پیشتر در پاسخ به این پرسش که با توجه به رویکرد انتقاد اجتماعی این مجموعه انیمیشن، آیا تاکنون برای پخش آن در تلویزیون با مشکل مواجه شده اید؟ بیان کرد که ما سال هاست در سازمان صداوسیما کار می کنیم و از آنجا که خیلی از خطوط قرمز را می شناسیم، به خیلی ها احترام می گذاریم و خیلی از این خطوط را مجبوریم رعایت کنیم، تاکنون هیچ مشکلی به وجود نیامده و فکر هم نمی کنم که به وجود بیاید.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات