.
loading...

آکاایران: لاله اسکندری: تنها منبع درآمد بازیگران حرفه آن هاست

لاله اسکندری: تنها منبع درآمد بازیگران حرفه آن هاست

آکاایران: لاله اسکندری: تنها منبع درآمد بازیگران حرفه آن هاست

لاله اسکندری: تنها منبع درآمد بازیگران حرفه آن هاستلاله اسکندری: تنها منبع درآمد بازیگران حرفه آن هاست

هنرمندان به میزان توانایی هایی که دارند و به مقدار اثری که بر روی فروش یک فیلم می گذارند، دستمزد طلب می کنند.

به گزارش آکاایران: لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص چهارچوب دستمزد بازیگران و آسیب های احتمالی برخی از آن ها به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: تعیین دستمزد بازیگران قاعده و قانون خاصی ندارد و با توجه به تجربه و نقشی که قرار است در آن ایفای نقش کند، تعیین می شود. البته حوزه تلویزیون و تئاتر سقف مشخص تری دارد که اغلب کمتر از سینما بوده است.
وی در ادامه در خصوص این سوال که آیا فالوئرهای اینستاگرام در تعیین دستمزد تاثیر دارد، تصریح کرد: تا به امروز در مورد این نوع از دستمزد چیزی نشنیدم و به این شکل تعیین دستمزد اعتقادی ندارم؛ چون تعداد فالوئرها نمی تواند نمادی برای بازی های ایده آل بازیگران شود.
اسکندری در خصوص خدشه دار شدن این حرفه به ازای پیشنهاد دستمزدهای میلیونی بیان کرد: زمانی دستمزدهای نجومی برخی از بازیگران به حرفه بازیگری آسیب می زند که نوع بازی بازیگران بر روی فروش فیلم تاثیر نداشته باشد. در غیر این صورت این حق بازیگر است که به نسبت توانایی هایش دستمزد خوب بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: تنها منبع درآمد یک بازیگر حرفه اش است و امکان دارد در طول یک سال تنها در یک اثر ایفای نقش کند و مابقی سال را با همان دستمزد طی کند. باید به بازیگران حق داد که قدری در پیشنهادهایشان آینده نگر باشند، بازیگران نه بیمه می شوند و نه حقوق ثابتی دارند اما چون در مرکز توجه هستند به سرعت سر زبان ها می افتند و هجمه انتقادات به سوی آن ها نشانه می رود.

 

اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات