اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کن

اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کن
,[categoriy]

آکاایران: اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کن

اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کنفیلم «فروشنده» هفتمین ساخته بلند سینمایی اصغر فرهادی به عنوان آخرین فیلم در بخش رقابتی جشنواره فیلم کن به روی پرده رفت.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، داستان فیلم «فروشنده» که در آن شهاب حسینی و ترانه علیدوستی بازیگران فیلم های قبلی فرهادی نقش های اصلی را بر عهده دارند، داستان زن و مردی روایت شده که مجبور می شوند به یک خانه جدید نقل مکان کنند و در آنجا با مستاجر قبلی خانه جدید دچار چالش می شوند.
پخش کننده جهانی این فیلم، کمپانی «ممنتو» است که این فیلم را با عنوان انگلیسی The Salesman اکران می کند و عنوان فرانسوی این فیلم به دلیل آنکه اخیرا فیلمی با نام «فروشنده» در فرانسه ساخته شده است با عنوان فرانسوی (LE CLIENT) « مشتری» خواهد بود.
فیلم «فروشنده» شب گذشته برای منتقدین و اهالی مطبوعات به روی پرده رفت و امروز (شنبه) در آخرین روز نمایش فیلم جشنواره دوبار به صورت رسمی به روی پرده می رود.
پس از برگزاری مراسم فتوکال فیلم «فروشنده»، کنفرانس خبری این فیلم هم اکنون در حال برگزاری است و فرش قرمز آن نیز تا ساعاتی دیگر برپا خواهد شد.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

اولین تصاویر از عوامل «فروشنده» در کن گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات