.

آکاایران: فقیهه سلطانی: به بازیگری که ازدواج می کند، دیگر کار نمی دهند

فقیهه سلطانی: به بازیگری که ازدواج می کند | دیگر کار نمی دهند

آکاایران: فقیهه سلطانی: به بازیگری که ازدواج می کند، دیگر کار نمی دهند

فقیهه سلطانی: به بازیگری که ازدواج می کند، دیگر کار نمی دهندفقیهه سلطانی: به بازیگری که ازدواج می کند | دیگر کار نمی دهند

بازیگر"دوشیزه" گفت: امروز از دفتر پورمحمدی با من تماس گرفتند که به همراه جمعی از بانوانی که این نامه را امضا کرده اند به دفتر او برویم البته هنوز نمی دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

به گزارش آکاایران: فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در رابطه با انتشار نامه ای به معاون سیما در خصوص بیکاری جمعی از بانوان سینما گفت: روز گذشته این نامه را برای علی اصغر پورمحمدی معاون سیما فرستادیم که امروز از دفتر وی با من  تماس گرفتند که به همراه جمعی از بانوانی که این نامه را امضا کرده اند به دفتر او برویم، البته هنوز نمی دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد.
وی افزود: نام این بانوان را نمی توانیم بگویم مگر اینکه خودشان بخواهند در رابطه  با اینکه من به عنوان نماینده آنها این نامه را  نوشته ام باید بگویم این مشکل، مشکل جمع کثیری از بانوان سینما وتلویزیون ایران است ازجمله خودم، شاید آقایان هم دچار این مشکل باشند و حتما دردهایی برای خودشان دارند. متأسفانه چه آقا و چه خانم وقتی که ازدواج می کنند از دور خارج می شوند و من در واقع نمی دانم این چه سیستمی است در تلویزیون و سینما ی ما.
وی افزود: شاید عده ای از بازیگران که دیر ازدواج می کنند دلیلشان این موضوع باشد در واقع گروه های سازنده هنگامی که یک فرد ازدواج می کند فکر می کنند آن فرد دیگر ربطی به آنها ندارد و باید کارش را کنار بگذارد.
سلطانی ادامه داد: من هیچ وقت امیدم را از دست نمی دهم .
وی خاطر نشان کرد: ما از رو نمی رویم فکر می کنم این عده می خواهند ما را بیرون کنند و تمام شرایط را فراهم کرده اند اما ما ترک وطن نمی کنیم.
گفتنی است، روز گذشته فقیه سلطانی در گفت و گویی از دلایل کم کاری های اخیرش صحبت کرد. سلطانی در این گفت و گو از نامه ای که به امضای 30 بازیگر زن خطاب به معاون سیما نوشته شده است صحبت کرد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - میزان

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات