.

اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران

اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران
,[categoriy]

آکاایران: اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران

اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران,[categoriy]

مصطفی زمانی گفت: در کشوری که اهالی سینمای آن بیمه نیستند و امنیت شغلی ندارند، چطور انتظار دارید که به محیط زیست فکر کنند؟

به گزارش آکاایران: به گزارس ایسنا، این بازیگر سینما در حاشیه جشنواره فیلم سبز، اظهار کرد: کمبود فیلم داستانی محیط زیستی به مساله بودجه برمی گردد. برای ساخت فیلم های مستند نسبت به فیلم های داستانی به بودجه کمتری نیاز داریم و معمولا روی فیلم های محیط زیستی سرمایه گذاری نمی کنند.
زمانی با اشاره به اینکه "به نظرم محیط زیست شعار قشنگی است که بسیاری دوست دارند از آن استفاده کنند"، افزود: دولت ها هم بنا بر وظایف اداری شان این کار را انجام می دهند و اگر ضرورتی در این حوزه نداشتند بعید نبود فعالیتی در این زمینه نداشته باشند.
بازیگر سریال «شهرزاد» درباره اهمیت محیط زیست تاکید کرد: در همه دنیا به این موضوع پی برده اند که محیط زیست در اولویت است زیرا انسان جدای از عقل و روح یک جانور است. با این حال فکر می کنم جامعه هنوز به درکی از محیط زیست نرسیده و این موضوع برایش در حد شعار باقی مانده است.
وی ادامه داد: اگر به سطحی از درک و آگاهی برسیم، این موضوع برایمان از مسئولیت فردی به مسئولیت اجتماعی تبدیل می شود، اما در ایران این مسأله برعکس است و دائم در تلاش هستیم تا از مسئولیت اجتماعی به مسئولیت فردی برسیم در حالیکه محیط زیست مقوله ای است که باید دغدغه همه باشد.
مصطفی زمانی در ادامه با بیان اینکه "در حوزه محیط زیست فیلم های مستند بهتر از فیلم های داستانی تأثیرگذار بوده است"، گفت: اگر محیط زیست به هم بریزد با مشکلات بسیاری مواجه می شویم. این اتفاقات و تخریب ها به نسل های بعدی آسیب بیشتری می زند، زیرا تخریب محیط زیست در عمر مفید یک انسان معمولی به وضوح دیده نمی شود و به همین دلیل است که آن را جدی نمی گیرند.
بازیگر فیلم «ماهی سیاه کوچولو» با تاکید بر نیاز مالی برای تولید اثر تأثیرگذار در زمینه محیط زیست، اظهار کرد: حفاظت از محیط زیست یک مسئولیت فردی است و ما باید به درکی از آن برسیم تا بتوانیم از محیط زیست حفاظت کنیم.
او افزود: تخریب محیط زیست به نسل ها آسیب می زند و این موضوع نیاز دارد تا ما نسبت به آنها مسئولیت پذیری داشته باشیم.
زمانی با اشاره به وضعیت اهالی سینما در ایران، گفت: در کشوری که اهالی سینمایش بیمه نیستند و امنیت شغلی ندارند چطور انتظار دارید که به محیط زیست فکر کنند؟ منظورم هم تمام اهالی سینماست، زیرا همکاران ما سال هاست که درگیر گرفتن یک دفترچه بیمه هستند و من فکر می کنم رسیدگی به مشکلات آنها، مسئولیت اول است.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

اظهارنظر بازیگر شهرزاد درباره دو بحران گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات