.
loading...

آکاایران: پریناز ایزدیار از «یک روز به خصوص» می گوید

پریناز ایزدیار از «یک روز به خصوص» می گوید

آکاایران: پریناز ایزدیار از «یک روز به خصوص» می گوید

پریناز ایزدیار از «یک روز به خصوص» می گویدپریناز ایزدیار از «یک روز به خصوص» می گوید

بازیگر «ابد و یک روز» از تجربه همکاری با اسعدیان تا استقبال از «شهرزاد» و ... می گوید.

به گزارش آکاایران:  به گزارش باشگاه خبرنگاران،پریناز ایزدیار بازیگر سینما  در خصوص علت همکاری خود با فیلم «یک روز بخصوص» گفت: همیشه تمایل داشتم با اسعدیان کار کنم؛ سوای اینکه کارگردان خوب و حرفه ای هستند، اخلاقشان نیز بسیار مطلوب است. به این جهت با وجود اینکه نقش اصلی ندارم اما آن را بسیار دوست داشتم و با کمال میل اعلام همکاری کردم.
این بازیگر از تعاملاتش با اسعدیان سر صحنه فیلمبرداری و بداهه گویی بیان کرد: کار این قدر حرفه ای بود و همه چیز طبق فیلمنامه پیش می رفت که قبل از ضبط پلان گپ و گفتمان را انجام می دادیم و به تعامل می رسیدیم. به این جهت به بداهه گویی نیاز نبود.
وی در مورد همکاری با پیشکسوتان سینما عنوان کرد: تجربه همکاری با یکسری پیشکسوتان از تمایلات درونی من است و همیشه سعی می کنم آن را در دستور کار قرار دهم؛ چون آنها هم از اخلاق حرفه ای برخوردارند و هم در کار باتجربه عمل می کنند.
وی درباره علت اصلی موفقیت «شهرزاد» بیان کرد: گروه خوب و حرفه ای این مجموعه و موضوع فیلمنامه از علل اصلی موفقیتش شد و در کل زمانی که کاری به عشق می پردازد، دیگر طبقه اجتماعی و سن و سال در آن تاثیری ندارد و برای همه جذاب خواهد بود.
ایزدیار در بخش پایانی صحبت های خود در خصوص جای خالی سوژه هایی مانند «شهرزاد» در سینما خاطرنشان کرد: اگر از لحاظ تاریخی بودن به جریان نگاه کنیم، جای اینگونه قصه ها در سینما بسیار خالی است اما به نظرم در سینما به سوژه های عاشقانه پرداخته می شود. البته در سریال فرصت بیشتری برای بسط موضوع و قصه وجود دارد.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات