.

آکاایران: هنرمندان آمریکا علیه ترامپ

هنرمندان آمریکا علیه ترامپ

آکاایران: هنرمندان آمریکا علیه ترامپ

هنرمندان آمریکا علیه ترامپهنرمندان آمریکا علیه ترامپ

به گزارش آکاایران: آنجلینا جولی: ترامپ رئیس جمهور شود باید دلسرد شویم
هنرمندان آمریکا علیه ترامپ
 آن"شومن"میلیاردر آمریکایی که برخی او را یک مجنون بی سیاست توصیف می کنند که از بدروزگار شده است کاندیدای برگزیده جمهوری خواهان، داد خیلی ها را درآورده و خیلی ها نیز از او تبری جسته اند.

 

دونالد ترامپ! چند صباحی هست که پای به عرصه سیاست گذاشته و روی بدترین سیاستمداران آمریکا را سفید کرده. اظهارات نژادپرستانه اش اعتقاد به راسیسم را در او هویدا ساخته و حالا وی مبدل به فردی شده که نه تاب حضور خارجی هایی مثل مکزیکی ها را می آورد و نه روی خوشی به مسلمانان نشان می دهد.
در این ماه ها بسیار راجع به او صحبت شده و علیه وی حرف ها و سخنان رد و بدل... از اوبامای دموکرات بگیرید تا جورج بوش تندروی جمهوری خواه! همه از دست او عاصی شده اند و مانده اند که چگونه باید ترامپ و اندیشه هایش را متوقف کنند، که اگر او را باز نایستانند وبگذارند پیش از این جلو برود آمریکا و دنیا را به ویرانی خواهد کشاند.
اما بولدوزردنیای سیاست آمریکا عزمش را جزم کرده که هرچه را دیگران ساخته اند تخریب کند و خود راننده مسیری بی بازگشت در ایالات متحده باشد.
البته ناگفته نماند که در کنار همه مخالفان دونالد ترامپ، او موافقین بسیاری هم دارد. موافقینی که یا فریب حرف های پوپولیستی او را خوردند یا با او هم عقیده اند و یا اینکه اورا در شرایط فعلی بهترین می دانند. موافقین ترامپ آنقدر زیاد هستند که عده ای حتی معتقدند وی جامعه خاموش آمریکا را هم طرفدار خود کرده است!
کمپین هنرمندان علیه ترامپ با نام " نفرت را متوقف کنید"
مطمئنا دونالد ترامپ در میان اقشار مختلف هم موافقان و هم مخالفان زیادی دارد؛ از سیاستمداران آمریکایی بگیرید تا اقشار عادی و مردمی.
اما به نظر می آید که یک قشر خاص هستند که وی را اصلا برنمی تابند!... قشری به نام هنرمندان!
از همان زمانی که او سوژه کار نقاشان و کارتونیست های رسانه های چاپی و اینترنتی شد و هرکس به طریقی با به سخره گرفتن او، ترامپ و اندیشه هایش را نکوهش می کرد یا وقتی که جمع کثیری از هنرمندان آمریکایی کمپینی علیه او به راه انداختند و نام آن کمپین را هم گذاشتند "نفرت را متوقف کنید"، باید شستمان خبردار می شد که هرچند روزی روزگاری دونالد ترامپ، مجری برنامه های تلویزیونی به شمار می آمد و از این حیث خودش به عنوان سلبریتی ها محسوب می شد، ولی اکنون محبوب هنرمندان و چهره های نامی نیست.
"ادل " و "استیون تایلر" علیه ترامپ
مطمئنا آمار و ارقام هنرمندان مخالف ترامپ خیلی بیشتر از چند نفر محدود است اما زمانی که "ادل" خواننده مشهور انگلیسی متوجه شد طرفدارانش از استفاده از آهنگ های او در کمپین های تبلیغاتی دونالد ترامپ، به خشم آمده اند، هشدار داد که دونالد ترامپ هیچ اجازه ای برای استفاده از این آهنگ ها در کمپین های سیاسی ندارد.
جالب اینکه در اقدامی مشابه زمانیکه ترامپ از آهنگ های "استیون تایلر" خواننده نام آشنای آمریکایی برای تبلیغات خود استفاده می کرد، وکیل استیون تایلر، ترامپ را به دلیل این استفاده ابزاری به شکایت تهدید کرد.


جورج کلونی: ترامپ رییس جمهور نخواهد شد!
اما هنرمندان بسیار معروف و مخالف دونالد ترامپ تنها در خوانندگان و نقاشان و کارتونیست ها خلاصه نمی شوند بلکه هنرپیشه های سینمایی آمریکا نیز علنا به مخالفت با وی برخاسته اند نمونه اش "جورج کلونی "بازیگر هالیوود که چند روز پیش نسبت به موضع گیری های ترامپ واکنش نشان داده و با انتقاد از دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا، به دلیل مواضع ضد اسلامی اش گفت: "مسلمانان ترس ندارند."
"کلونی " در یک نشست مطبوعاتی، با بیان اینکه «ترامپ رئیس جمهور نخواهد شد»، افزود: «ما از مسلمانان، مهاجران و زنان نمی ترسیم».او همچنین تاکید کرد که ترامپ نخواهد توانست با ترس کاذبی که در حال ایجاد کردن آن میان مردم آمریکاست، رای آنان را به دست آورد.
آنجلینا جولی علیه ترامپ
در کنار "جورج کلونی" هستند نامداران دیگری که دغدغه مردم آنقدر برایشان مهم بوده که حتی هالیوود را رها کردند و برای یاری به دیگران خود را وقف سازمان ملل و یونیسف کرده اند. "آنجلینا جولی "!یکی از همین هاست. بازیگر و کارگردان آمریکایی که برای شرکت در نشستی درباره بحران مهاجرت در لندن حضور دارد، اخیرا از سیاست های کشورش اظهار ناامیدی کرد.
آنجلینا جولی دوشنبه به خاطر پاسخ دونالد ترامپ نامزد احتمالی جمهوری خواهان درباره مهاجران ابراز ناامیدی کرد.به گزارش مهر این بازیگر و سفیر ویژه سازمان ملل در امور مهاجران گفت او نگران این است که کشورها به طور فزاینده ای به جای یافتن راه حل های مشترک برای مقابله با چالش مهاجران، به اتخاذ سیاست هایی روی آورند که پاسخی منفعلانه به جای پاسخی فعال در برابر این بحران است.
آنجلینا جولی به نقاط مختلف جهان سفر کرده است تا از حقوق مهاجران دفاع کند. او در یکی دو سال اخیر بیش از هر چیز برای کمک به مهاجران سوری تلاش کرده است.
از قرار معلوم دونالد ترامپ پیش هر کس دیگری محبوب باشد پیش ستاره های هالیوودی محبوبیتی ندارد. "آنجلینا جولی"، "جورج کلونی"، "استیون تایلر" و "ادل" افراد کمی نیستند! شاید همین مخالفت های ستارگان آمریکایی و انگلیسی معادله انتخابات ریاست جمهوری را برهم بزند. چرا که هواداران هر یک از این چهره ها به مراتب بیشتر از هواداران هر سیاستمداری در جهان است!
بولدوزر دنیای سیاست آمریکا عزمش را جزم کرده که هرچه را دیگران ساخته اند تخریب کند و خود راننده مسیری بی بازگشت در ایالات متحده باشد
از همان زمانی که ترامپ سوژه کار نقاشان و کارتونیست های رسانه های چاپی و اینترنتی شد و هرکس به طریقی با به سخره گرفتن او، ترامپ و اندیشه هایش را نکوهش می کرد یا وقتی که جمع کثیری از هنرمندان آمریکایی کمپینی علیه او به راه انداختند و نام آن کمپین را هم گذاشتند " نفرت را متوقف کنید "، باید شستمان خبردار می شد که هرچند روزی روزگاری دونالد ترامپ، مجری برنامه های تلویزیونی به شمار می آمد و از این حیث خودش به عنوان سلبریتی ها محسوب می شد، ولی اکنون محبوب هنرمندان و چهره های نامی نیست.

آفتاب یزد

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات