شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم

شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم
,[categoriy]

آکاایران: شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم

شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم,[categoriy]

بازیگر فیلم سینمایی «آتش بس» از علت همکاری با فیلم کاهانی تا ماندگاری اش در سینمای ایران گفت.

به گزارش آکاایران: مهنازافشار بازیگر سینما در خصوص علت ماندگاری و گزیده کاری اش در سینما به  باشگاه خبرنگاران ؛ گفت: گزیده کاری شرایطی است که هر بازیگری باید مدنظر قرار دهد و از اهمیت بالایی برخوردار است. در مورد ماندگاری ام در سینما بگویم که شاید خیلی ها نخواستند این اتفاق رخ دهد اما مردم همیشه پشت من بودند و لطفشان شامل حالم شده است. از این جهت بسیار خوشحالم و از همه آن ها ممنونم.
این بازیگر در مورد علت همکاری با فیلم «ارادتمند بهار، نازنین، تینا» بیان کرد: در ابتدا با فیلمنامه ارتباط برقرار نکردم اما خود کاهانی باعث شد، حساسیتم کمرنگ تر شود که در اصل می توان گفت عبدالرضا کاهانی دلیل اصلی همکاری من با این فیلم شد.
بازیگر «برف روی کاج ها» درباره نقشش در فیلم کاهانی و کیفیت این اثر اظهار داشت: امیدوارم نقش متفاوتی را ایفا کرده باشم. در مورد خوب یا بد بودن این اثر نظری ندارم اما این فیلم یکی از متفاوت ترین فیلم های کاهانی است.
افشار در بخش پایانی صحبت های خود در خصوص جای خالی سوژه هایی مانند «شهرزاد» در سینما خاطرنشان کرد: نمی توانیم مقایسه کنیم؛ چون مجموعه «شهرزاد» در 28 قسمت روایت شد و مردم دیدند و لحظه به لحظه آن را دنبال کردند اما اینکه بتوان در یک فیلم سینمایی نود دقیقه ای به چنین موضوعی بپردازیم، ممکن است سخت ترباشد. در کل «شهرزاد» نشان داد که جامعه ما نیاز به قصه های این چنینی دارد. 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

شاید خیلی ها نمی خواستند ماندگار شوم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات