.

آکاایران: دلیل فاصله ام از تلویزیون نبود پیشنهاد خوب است / امیدوارم شرایط تلویزیون تغییر کند

دلیل فاصله ام از تلویزیون نبود پیشنهاد خوب است / امیدوارم شرایط تلویزیون تغییر کند

آکاایران: دلیل فاصله ام از تلویزیون نبود پیشنهاد خوب است / امیدوارم شرایط تلویزیون تغییر کند

دلیل فاصله ام از تلویزیون نبود پیشنهاد خوب است / امیدوارم شرایط تلویزیون تغییر کنددلیل فاصله ام از تلویزیون نبود پیشنهاد خوب است / امیدوارم شرایط تلویزیون تغییر کند

زیبا بروفه گفت: کارهایی که در این مدت به من پیشنهاد شده اغلب کارهایی نبوده که دوستشان داشته باشم. در واقع دلیل فاصله گرفتنم از تلویزیون بیشتر این بود که پیشنهادات خوب و راضی کننده ای نداشتم.

به گزارش آکاایران: به گزارش صبا،زیبا بروفه؛ بازیگر سینما و تلویزیون این روزها از تلویزیون فاصله گرفته و در سریال رسانه ای «آسپرین» به کارگردانی فرهاد نجفی مشغول بازی است و درباره کلیت این سریال و نقش خود گفت: در حال حاضر سریال رسانه ای «آسپرین» به کارگردانی فرهاد نجفی را آماده پخش دارم که از اواسط خرداد ماه منتشر می شود. «آسپرین» یک اثر پلیسی، جنایی و معمایی است که به موضوع قاچاق دارو می پردازد. من در این پروژه پر بازیگر نقش یک پزشک را ایفا می کنم که سردسته های قاچاق دارو است.
بروفه در ادامه با بیان تغییر مدیریت ها در سازمان صدا وسیما گفت: این خبر را چند روز پیش شنیدم و برایم خبر خیلی غافلگیر کننده ای بود، برای این که تعویض مدیریت خیلی سریع اتفاق افتاد. همیشه در تغییر اتفاقات خوبی می افتد و امیدوارم این تغییر هم شامل اتفاقات خوبی باشد چون در این دوره 18 ماهه من هیچ تغییری در جهت بهبود اوضاع احساس نکردم.
این هنرپیشه با اشاره به فاصله گرفتنش از تلویزیون توضیح داد: کارهایی که در این مدت به من پیشنهاد شده اغلب کارهایی نبوده که دوستشان داشته باشم. در واقع دلیل فاصله گرفتنم از تلویزیون بیشتر این بود که پیشنهادات خوب و راضی کننده ای نداشتم. ناگفته نماند تنها نقش مهم نیست و وجود یک گروه حرفه ای بسیار تاثیرگذار است البته همه اینها در کنار هم یک مجموعه هستند. زمانی پیش می آید که نقش خوب است ولی افرادی که تیم را تشکیل می دهند، ناشناس هستند و مهره ها درست چیده نشده اند.
وی افزود: نقش خوب به تنهایی نمی تواند دلیل خوبی برای کار کردن باشد. وقتی که یک هنرپیشه با تیم های خوب و کارگردانان خوب بازی می کند توقعش کمی بالا می رود و از خود انتظار کارهای بهتری دارد و اگر پیشنهادت به نسبت کارهای قبلی اش پایینتر باشد، خوشایند نیست. این مساله به خصوص میان بازیگر و کارگردان بیشتر مطرح است زیرا ارتباط مستقیم با هم دارند و اگر حرف هم را نفهمند و توافقی باهم نداشته باشند پروژه مورد نظر کار خوبی از آب در نمی آید.
بروفه ورود بازیگران جوان و جدید به تلویزیون را نیازی اساسی دانست و گفت: من مخالف ورود بازیگران جدید در تلویزیون نیستم چون آنها باید بیایند و به نظرم اصلا جای کسی را تنگ نمی کنند. ما هم خودمان به همین شیوه به تلویزیون آمدیم. بین بازیگر خوب تازه کار با بازیگر بد فاصله خیلی زیاد است اما از طرفی اکثر بازیگرانی که در تلویزیون می بینیم ناشناخته هستند یا به تعداد معدودی هستند که از قدیم همواره حضور دارند؛ یعنی اگر پنج شبکه را عوض کنیم شاید در سه شبکه و سه سریال او را ببینیم. دلیل این اتفاق را واقعا نمی دانم چیست ولی در کل اتفاق خوبی نیست. امیدوارم این شرایط در دوره جدید تغییر کند.
وی در مقایسه نسل خود با نسل امروز بازیگران اضافه کرد: زمانی که ما وارد عرصه بازیگری شدیم، دغدغه مان پول در آوردن و معروف شدن نبود. شاید پس زمینه ای درمورد اینها وجود داشته باشد و اگر بگوییم اصلا نبوده دروغ است ولی واقعا عاشق کارمان بودیم. من در حین کار این قدر لذت می بردم که اصلا خستگی سر صحنه را نمی فهمیدم. به نظرم امروز حاشیه ها، کسب درآمد و چهره شدن به عشق و علاقه داشتن به بازیگری می چربد. در حال حاضر شرایط به گونه ای است که برخی می خواهند فقط حضور داشته باشند و فراموش نشوند. هنرپیشه می تواند با یک کار ماندگار باشد و یا در صد تا کار بازی کند و کسی به یادش نیفتد.
زیبا بروفه در پایان گفت: هر وقت شرایط خوب باشد و پیشنهاد خوبی داشته باشم با کمال میل به تلویزیون بر می گردم. شرایط امروز به هیچ وجه مثل شرایط گذشته نیست. این مساله فقط در سینما و تلویزیون نیست به نظرم همه چیز تحت شعاع شرایط است. هزینه های بالا و بودجه های پایین یکی از دلایلی است که تقریبا همه به سمت ارزان تمام شدن کار می روند.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات