.

آکاایران: قاسمخانی: طرفداران دستمزد را بالا می برند

قاسمخانی: طرفداران دستمزد را بالا می برند

آکاایران: قاسمخانی: طرفداران دستمزد را بالا می برند

قاسمخانی: طرفداران دستمزد را بالا می برندقاسمخانی: طرفداران دستمزد را بالا می برند

پیمان قاسم خانی گفت: دنیای بازیگری و فروش فیلم ها بستگی به مقدار طرفداران آن بازیگر دارد که به همان اندازه صفرهای دستمزد تعیین می شود.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران، این فیلمنامه نویس سینما در گفت و گو با ما درباره دلایل درخواست دستمزدهای بالا از سوی بازیگران و نقش آن در تثبیت جایگاه آ ن ها گفت: بازیگران قیمت های مختلفی را برای حضور در آثار پیشنهاد شده تعیین می کنند که آن هم بستگی به کارگردان و فیلمنامه و نقش خوب دارد. بازیگر برای حضور در آن پروژه قید دستمزد را می زند تا در آن حضور داشته باشد. به نظر من افرادی که دستمزدهای بالایی را پیشنهاد می دهند، دو علت دارد؛ یا آن فیلم یک فیلم تجاری است و به خاطر فروش بالای آن بازیگران دستمزد بالایی می گیرند و یا آن فیلم از قدرت پایینی برخوردار است و بازیگر پول ضایع شدن خودش را طلب می کند.
وی درباره تفاوت دنیای بازیگری و نویسندگی اظهار داشت: سال ها برای این که بتوانم یک پروژه سینمایی را کارگردانی کنم، فکر کرده بودم و دوست داشتم دنیای کارگردانی را تجربه کنم اما هرگز فکر نمی کردم، این حرفه آنقدر دشوار و سخت باشد. بخصوص فیلمنامه ای که قصد ساخت آن را داشتم، به قدری سنگین بود که کار را برای من سخت تر کرده بود؛ اما بالاخره با هر سختی بود آن را به پایان رساندم و فکر می کنم که کار خوبی از آب در آمده باشد.
بازیگر فیلم سینمایی «سن پطرزبورگ» با اشاره به تجربه خود در عرصه نویسندگی، درباره تاثیر این تجربه بر ساخت و کارگردانی فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» بیان کرد: دنیای کارگردانی به شدت با دنیای نویسندگی تفاوت و البته دشواری های خاص خودش را دارد و با آن تصوراتی که من در حین نویسندگی داشتم، فاصله داشت. اما الان به تجربیات خوبی رسیدم و دایره ذهنی ام گسترش یافته و بهتر می توانم این دو را از هم تفکیک کنم. «خوب، بد، جلف» سنگ بزرگی بود که بالاخره توانستم بلندش کنم. فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» تجربه بسیار خوبی برایم بود که امیدوارم مردم هم از دیدن این فیلم لذت ببرند؛ چون کار یک کار خوبی شده با وجود سختی هایی که داشت و در حال حاضر در مرحله ساخت موسیقی است و عید فطر هم اکران خواهد شد.
وی در رابطه با محتوای این فیلم گفت: این فیلم در مورد یک کارگردان هنری سینماست که از طرف تهیه کننده اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش های اصلی فیلمش استفاده کند که از نظر کارگردان آن ها بدترین انتخاب های ممکن هستند اما اگر می خواهد که فیلم را بسازد، مجبور است در مدت کوتاهی آن ها را به نقش هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست. با وجود اینکه این اثر یک کار تجاری بود اما بازیگران کار با من راه آمدند و با هم به توافق های کاری رسیدیم.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات