.

تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی

تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی
,[categoriy]

آکاایران: تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی

تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی,[categoriy]

خندوانه این بار با حضور یک هنرمند به روی آنتن رفت و مهمان خانه های مردم شد.

به گزارش آکاایران:  به گزارش باشگاه خبرنگاران،شروعی با شعر و شادی آغازگر یک «خندوانه» دیگر شد و پس از آن عباس غزالی بازیگر جوان کشورمان بی هیچ مقدمه ای به روی صحنه آمد.
وی بعد از استقرار بر جایش گفت: در حال حاضر این فضا منبع انرژی است که من هم در حال تجربه اش هستم.
سپس به درخواست جوان قسمتی از نقشش در «وضعیت سفید» را اجرا کرد.
بعداز این صحبت ها مسابقه 10 سوالی بین جوان و غزالی مبنی بر حدس شغل برخی از حاضران اجرا شد و در ادامه پس از یک رفت و آمد رسانه ای امیر کربلایی زاده به دعوت غزالی به برنامه آمد و مشغول اجرای استندآپ شد.
او در این راستا اول از عادت های رانندگی تعریف کرد و کسانی را مثال زد. از جمله آن هایی که هنگام رانندگی تنها دو چشمشان از بالای فرمان پیداست، یا کسانی که کلا کج می نشیند و ... .
بعد هم از تخصص برخی در پیچاندن پلیس سر بستن کمربند و مواردی از این دست تعریف کرد تا این که به ماشین هایی رسید که خام آن ها اندازه دوچرخه می ارزد اما پخته شان در حد شاسی بلند است؛ مثل وسیله هایی که سیستم چند میلیونی صوتی دارند و با حضورشان در کوچه ها و خیابان به دی جی های خیابانی تبدیل شده اند.
پس از این صحبت ها باز هم نوبت به عباس غزالی رسید. او از پدرش و آرزوی آن مرحوم که سه سال پیش فوت کرد، این طور گفت: پدرم آرزو داشت تا من را روی پرده سینما ببیند و این اتفاق در فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» هنگامی افتاد که ایشان تازه ما را ترک کرده بودند. اتفاقی که پس از شنیدن کاندیدا شدنم در جشنواره فیلم فجر، سریع به بهشت زهرا رفتم و به او خبر دادم.
غزالی در بخش دیگری قرار شد برای شاد کردن دل چند نفر در بیرون از استودیو چند روز در ماه را به عنوان یک معلم در موسسه خیریه ای که احتمالا متعلق به کودکان کار است، تدریس کند.
اما در آخر پس از رفتن غزالی رامبد از اتفاقاتی که روز دیدارش با ایوبی معاونت سینمایی ارشاد در پارک آب و آتش رخ داد گفت. واقعه ای که در آن او برای گریز از ترافیک حقانی تصمیم به عبور از روی نرده ها می گیرد و بعد با از دست دادن تعادلش از پا از آن ها آویزان می شود و کلاهش می افتد و توجه ها جلب می شود تا اینکه خود را جمع و جور می کند اما این بار پایش در گِل فرو می رود و لنگه ای از کفشش در می آید. هنگام برداشتن کفش گوشی اش در گل می افتد تا اینکه بالاخره با وضعیت نابسامانی به جلسه می رسد.
او پس از تعریف این رخداد از آرامش و صبر و لزوم وجود آن برای پیشبرد بهتر کارها صحبت کرد و در نهایت با آرزوی شفا برای همه بیماران، خوب و خوش و در کنار هم زندگی کردن این قسمت را به پایان رساند.
شاد باشید.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

تداعی خاطره «وضعیت سفید» در «خندوانه» / دی جی های خیابانی به روایت استندآپ کمدی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات