شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود

شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود
,[categoriy]

آکاایران: شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود

شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود,[categoriy]

شهاب حسینی که تاکنون در هیچ مراسم فرش قرمزی شرکت نکرده است، برای حضور در مراسم فرش قرمز فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی راهی کن می شود.

به گزارش آکاایران: به گزارش آنا،  شهاب حسینی به همراه اصغر فرهادی، کارگردان، ترانه علیدوستی، بابک کریمی و مارال بنی آدم، بازیگران و حسین جعفریان فیلمبردار فیلم «فروشنده» به زودی راهی شهر کن کشور فرانسه می شوند تا در مراسم فرش قرمز این فیلم در جشنواره کن حضور یابند.
این اولین بار است که شهاب حسینی در مراسم فرش قرمز جشنواره خارجی حضور می یابد.
حسینی پیش از این در مراسم فرش قرمز و اکران فیلم های «جدایی نادر از سیمین» و «درباره الی» که در جشنواره های مختلفی حضور داشته و موفقیت هایی نیز کسب نموده اند، حضور نیافته بود.
«فروشنده» جدیدترین اثر اصغر فرهادی با بازی ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، بابک کریمی، مینا ساداتی، مارال بنی آدم و... است که در بخش مسابقه جشنواره کن به نمایش در می آید.
این فیلم روایتگر داستان زوج جوانی است که در حال اجرای نمایشنامه «مرگ فروشنده» آرتور میلر هستند. رابطه آنها پس از نقل مکان به خانه ای که پیشتر زنی به نام آهو در آن ساکن بود، به خشونت کشیده می شود.
از دیگر عوامل این فیلم می توان به موسیقی ستار اورکی، فیلم برداری حسین جعفریان و تدوین هایده صفی یاری اشاره کرد.
این فیلم در جشنواره کن با نام «مشتری» (LE CLIENT) حضور پیدا کرده است که دلیل این تغییر نام، اکران فیلمی دیگر با نام «فروشنده» در فرانسه است.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

شهاب حسینی برای نخستین بار روی فرش قرمز می رود گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات