.

اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن

اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن
,[categoriy]

آکاایران: اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن

اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن,[categoriy]

چند ستاره زن سینمای هالیوود در اعتراض به اجبار جشنواره کن در پوشیدن کفش پاشنه بلند، با پای برهنه روی فرش قرمز این رویداد سینمایی رفتند.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا،جولیا رابرتر، کریستین استوارت و سوزاندن ساراندون چهره های مطرح هالیوودی بودند که در اقدامی اعتراضی با پای برهنه و یا با کفش تخت بر روی معروف ترین فرش قرمز سینمای جهان رفتند.
جولیا رابرتز که امسال برای اولین بار با فیلم «مانی مانستر» ساخته جودی فاستر به جشنواره فیلم کن آمده بود، پس از حضور روی فرش قرمز و در میانه راه کفش های خود را درآورد و با پای برهنه مقابل دوربین عکاسان رفت.
در حالی که مسوولان جشنواره کن اجباری بودن پوشیدن پاشنه بلند در مراسم فرش قرمز فیلم ها را تکذیب می کنند، اما بسیاری از زنان حاضر در این جشنواره اعلام کردند در صورتی که بدون کفش پاشنه بلند یا با کفش کف تخت روی فرش قرمز بروند، از حضور آنها در سالن نمایش فیلم جلوگیری می شود.
سوزان ساراندون در شب افتتاحیه جشنواره کن برای فیلم «کافه سوسایتی» با کفش های تخت روی فرش قرمز رفت و کریستین استوارت نیز پابرهنه مقابل دوربین عکاسان رفت.
سال گذشته «امیلی بلانت»، بازیگر آمریکایی نسبت به این بدعت در جشنواره کن اعتراض کرده بود اما این اولین باری است که بازیگران طراز اول هالیوودی اعتراض خود را این گونه نشان می دهند.
پوشیدن کفش پاشنه بلند روی فرش قرمز کن سال گذشته نیز حاشیه هایی ایجاد کرد، اما جشنواره کن تصریح کرد که هیچ سیاستی برای اجبار پوشیدن کفش پاشنه بلند در جشنواره وجود ندارد.
به گزارش دیلی تلگراف، «تیری فرمائو»، دبیر اجرایی جشنواره فیلم کن در صفحه توئیتر خود اجباری بودن پوشیدن کفش پاشنه بلند روی فرش قرمز کن را بی اساس خواند.
شصت ونهمین جشنواره فیلم کن که از ۱۱ می (۲۲ اردیبهشت) با حضور جورج میلر کارگردان استرالیایی فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» در راس هیات داوران رقابتی و با نمایش فیلم «کافه سوسایتی» جدیدترین اثر «وودی آلن» آغاز به کار کرده، تا ۲۲ می (دوم خرداد) ادامه خواهد داشت.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

اعتراض هالیوودی ها با پای برهنه در کن گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات