جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند

جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند
,[categoriy]

آکاایران: جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند

جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند,[categoriy]

علی جنتی گفت علت لغو کنسرت کیهان کلهر دخالت هایی است که دادستانی می کند و آن ها با تشخیص خودشان اقداماتی را انجام می دهند.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایرنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پیرامون لغو کنسرت کیهان کلهر در نیشابور، بنده در حد بضاعت خود با رئیس قوه قضاییه مکاتبه کرده ام.
علی جنتی شامگاه جمعه در حاشیه همایش شاهنامه پس از شاهنامه در مشهد در گفت وگو با خبرنگاران افزود: علت لغو کنسرت کلهر دخالت هایی است که دادستانی می کند و آن ها با تشخیص خودشان اقداماتی را انجام می دهند.
وی ادامه داد: در این خصوص با رئیس قوه قضائیه مکاتبه کردم و آن ها گفتند که به دادستان مشهد و دادستان های استان ابلاغ کرده اند که به نوعی همراهی کنند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسشی در مورد قانونی بودن لغو کنسرت با وجود مجوزهای لازم، گفت: البته قوه قضاییه اینگونه اقدامات را جزو حقوق خودشان می دانند.
وی افزود: بطوری که حتی یک دادیار می تواند فردی را دستگیر، کاری را توقیف و جایی را مهر و موم کند و خودشان را مستقل از قوه مجریه می دانند.
جنتی ادامه داد: لغو کنسرت های موسیقی در استان خراسان رضوی بیشتر از نقاط دیگر نقاط کشور رخ می دهد.
وی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای کنسرت های موسیقی در خراسان رضوی مجوز می دهد و حمایت هم می کند لذا از استانداران و فرمانداران تقاضا داریم حمایت کنند تا این کار به نحو مطلوب انجام شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: اجرای کنسرت های موسیقی در خراسان رضوی بخاطر وجود مرقد مطهر حضرت رضا (ص) با رعایت و مراقبت هایی صورت می گیرد.
وی ادامه داد: موسیقی در مشهد یا شهرهای دیگر خراسان رضوی عموماً موسیقی سنتی همراه با اشعار شعرایی همچون حافظ، سعدی، نظامی و رودکی است.
کنسرت کیهان کلهر قرار بود سه شنبه ۲۱ و چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت جاری در سالن سیمرغ شهر نیشابور برگزار شود اما در آخرین دقایق و در حالی که اعضای گروه در فرودگاه عازم این شهر بودند به دستور دادستانی نیشابور لغو شد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - ایرنا

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

جنتی: مکاتبه با رئیس قوه قضائیه درباره لغو کنسرت کلهر / علت لغو کنسرت کلهر دخالتهایی است که دادستانی می کند گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات