.
loading...

آکاایران: «چرخِ فلک» سریالی که هر قسمت آن می تواند فیلم سینمایی باشد

«چرخِ فلک» سریالی که هر قسمت آن می تواند فیلم سینمایی باشد

آکاایران: «چرخِ فلک» سریالی که هر قسمت آن می تواند فیلم سینمایی باشد

«چرخِ فلک» سریالی که هر قسمت آن می تواند فیلم سینمایی باشد«چرخِ فلک» سریالی که هر قسمت آن می تواند فیلم سینمایی باشد

بازیگر سریال «چرخ فلک» گفت: مردم ما همه ساله عادت کرده اند تا سریال های دنباله دار و با یک قصه واحد را دنبال کنند، اما در این سریال اینطور نیست و مخاطب راحت تر می تواند ۱۵ قسمت را دنبال کند .مثل این است که مخاطب ۱۵ سریال یا فیلم را می بیند و اگر به عبارتی این اپیزودها را به هم وصل کنند،فیلم سینمایی خواهد شد.

به گزارش آکاایران:  به گزارش فارس،«عباس غزالی» بازیگر سریال «چرخ فلک» درباره حضورش در این سریال گفت: بازی ام در این سریال به کارگردانی عزیز الله حمید نژاد و بهرام عظیم پور به پایان رسیده است.
وی ادامه داد: «چرخ فلک» در 15 اپیزود ساخته شده و هر قصه شامل دو قسمت است و بازیگران مخصوص به خود دارد.نقشی که در این سریال بازی می کنم برایم بسیار متفاوت بود و ویژگی و شکل و شمایل این نقش همیشه برایم جذاب بود و دوست داشتم تا این فرم را نیز تجربه کنم.امیدوارم اپیزود قابل قبولی شده باشد و این موضوع می تواند برگرفته از خصیصه های سهراب باشد و هم می تواند به گریم او مرتبط باشد.
بازیگر سریال «مادرانه» افزود: تا به حال تجربه همکاری با عزیزا... حمیدنژاد را نداشتم و از این بابت بسیار خوشحالم که با کارگردانی همکاری کردم که بیشتر آثارش را در سینما ساخته است. همیشه طرفدار آثار درخشان ایشان در سینما بوده ام.از طرفی همان زمان که سریال «چرخ فلک» کلید خورد،نقشی در گروه دیگر همین سریال به کارگردانی بهرام عظیم پور به من پیشنهاد شد، اما به دلایلی نپذیرفتم.
این بازیگر با اشاره به نقش خود در این سریال گفت: در «چرخ فلک» نقش فردی را بازی می کنم که تکلیفش با خودش روشن است،وی فردی تحصیلکرده است که از زندگی قطع امید کرده است.بازیگر نقش مقابلم فتانه ملک محمدی است که تا به هر حال تجربه حضور در تلویزیون را نداشته،وی بازیگر توانمندی است و نقش شان را به خوبی درک کردند.
غزالی ادامه داد: نکته ای که در اپیزودهای این سریال بسیار ارزشمند است، نگاه انسان دوستانه افراد به یکدیگر است. قصه های «چرخ فلک» اجتماعی است و از دل جامعه بیرون می آید و به گونه ای درباره مهربان بودن با یکدیگر است. معتقدم علیرضا طالب زاده فیلم نامه محکمی را به نگارش درآورده که پیام های عمیقی را به همراه دارد.
وی درباره تناسب این سریال با ماه رمضان نیز گفت: فضای ماه مبارک رمضان در این سریال دیده نمی شود مثل(سفره افطار و ...)، اما پیام هایی که در آن نهفته است، اصل داستان است که به ماه پر برکت رمضان بی ربط نیست. چراکه هر کدام از ما در این ماه سعی داریم تا باطن مان را نو کنیم و به این دست سریال ها احتیاج داریم.مردم ما همه ساله عادت کرده اند تا سریال های دنباله دار و با یک قصه واحد را دنبال کنند، اما در این سریال اینطور نیست و مخاطب راحت تر می تواند 15 قسمت را دنبال کند .مثل این است که مخاطب 15 سریال یا فیلم را می بیند و اگر به عبارتی این اپیزودها را به هم وصل کنند،فیلم سینمایی خواهد شد.به نظرم چنین اتفاقی خوب است و کارگردان مجموعه طی اقدامی بازیگرانی که مدتی در تلویزیون حضور نداشتند را دور هم جمع کرده است.
این بازیگر درباره شباهت این سریال با «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» نیز گفت: با تمام احترامی که برای همکارانم قائلم، برخی مواقع پیام برخی سریال ها به شعار و نصیحت تبدیل می شود و امروزه تماشاگر در مقابل این واقعه گارد می گیرد و نمی تواند آن را بپذیرد،اما اگر همین موضوع را با زبان درام و نمایش در دل قصه بیان کنیم،تاثیری دو چندان خواهد داشت.
وی درباره اینکه آیا این سریال گزینه ماه رمضان خواهد بود یا نه،نیز بیان داشت: آنطور که شنیدم سریال های ماه رمضان تا لحظه آخر مشخص نیستند، اما اعلام شده که فقط دو سریال در ماه رمضان خواهیم داشت.باز هم بستگی به نظر مدیران دارد اما من فکر می کنم که پخش «چرخ فلک» در ماه رمضان خواهد بود.
بازیگر سریال «رستگاران» ادامه داد: با وجود اینکه تنها در یک اپیزود از این مجموعه حضور دارم فکر می کنم ارتباط خوبی با مخاطب برقرار خواهد کرد.
وی درباره سایر فعالیت هایش نیز گفت:در این مدت دو فیلم سینمایی آماده اکران دارم،«دلبری» از سه روز دیگر اکران خواهد شد. همچنین «قیچی» نیز به کارگردانی کریم لک زاده در تابستان اکران خواهد شد.همچنین در سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار نقشی پیشنهاد شد که به دلیل تشابه با نقشی که در «مادرانه» ایفا کرده بودم،آنرا نپذیرفتم تا برای خودم و مخاطب به تکرار نیفتم.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات